تعبیر کیسه در خواب دیدن کیسه در خواب

رویای چمدان برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، برای زن مطلقه، چه دست، چه پشت، چه سفر سیاه و سفید، چه خرید کوچک ضرر برای ابن سیرین و غیره.

تعبیر خواب کیسه برای ابن سیرین

 1. با توجه به خواب کیف مسافرتی، تعبیر مقدماتی، بیننده خواب به وزن کیف می‌پردازد، اگر وزن آن سنگین باشد، موضوع توضیح می‌دهد که بیننده خواب بارها، نگرانی‌ها و مسائل زیادی را بر دوش خود حمل می‌کند. که او را خسته می کند و وظیفه اوست که از شر آن خلاص شود تا راحتتر راهش را در زندگی ادامه دهد زیرا مانع پیشرفت او می شود، علاوه بر این ممکن است وزن کیف نشان دهنده امور طاقت فرسایی باشد که بیننده خواب از گذشته خود حمل می کند. غصه هایی است که او را بسیار آزار می دهد و زندگی اش را مختل می کند.
 2. گاهی اوقات کیسه مسافرتی در خواب تعبیر به ماهیت موقعیت می شود، یعنی می تواند مسافرتی برای بیننده خواب در زندگی عادی خود یا رفتن به سوی ازدواج یا به سمت مرحله جدیدی باشد که به زودی پدیدار خواهد شد. در زندگی خود و او نمی داند چه چیزی در انتظارش است.
 3. در صورتی که خواب بیننده چمدان را گم کند، چیزها را با توجه به احساساتی که هنگام گم کردن آن احساس کرده است تعبیر می کند.
 4. خواب کیف دستی به چند صورت تعبیر می شود مثلا اگر کیف کوچک باشد نشان دهنده پیشرفت خواب بیننده در کار یا حرکت به سمت شغل بهتر است.
 5. اگر کیسه پر از پول باشد، نشانه یافتن پول یا پوند است و اگر بیننده در خواب کیفی را جستجو کند، بیانگر جستجوی خیر او در زندگی است.
 6. اگر کیف دستی بتواند وسایل سفر را در خود جای دهد، موضوع حکایت از اسرار زندگی زناشویی دارد، اما اگر بزرگ باشد، نشان دهنده سفر بیننده خواب است.
 7. اگر بیننده کیسه ای را به کسی تقدیم کرد و او آن را برای او پنهان کرد، این بدان معنی است که او شخصی است که راز را نگه می دارد و از آن محافظت می کند، اما اگر کسی آن را از او دزدید، به این معنی است که او شخصی است که راز خود را فاش می کند. و به او می گوید.
 8. کیسه سفید نشان دهنده بدهی است، در حالی که کیسه آبی نشان دهنده مسئولیتی است که رویاپرداز در زندگی خود به دوش می کشد.
 9. خرید کیف نشان دهنده موفقیت در کسب و کار یا زندگی مالی است

تعبیر کیف دستی در خواب

 1. کیف دستی در خواب بیانگر تعهداتی است که در زندگی واقعی خود دارید.دیدن کیف دستی ممکن است به عقاید خصوصی یا پنهان و همچنین اسرار اشاره داشته باشد.
 2. یک کیف دستی با رنگ روشن نشان‌دهنده مناسبت‌ها است، در حالی که یک کیف مشکی نشان‌دهنده حاشیه‌هاست که این یک فال بد است.
 3. دیدن یک کیف دستی با سوراخ هایی در آن نشان دهنده یک رابطه عاطفی ناپایدار است
 4. دیدن یک کیف دستی پر از پول نشانه خوبی است
 5. دیدن جستجو در کیف دستی نشان می دهد که راز شما به زودی فاش خواهد شد
 6. زنی که دید کیف دستی متعلق به خود را پیدا نکرده است، این نشان می دهد که او با مشکلات لاینحلی مواجه است.
 7. دزدیده شدن کیف دستی شما نشان دهنده تحقیر و یا عدم تعهد است.
 8. خرید کیف دستی چرمی نشان می دهد که فردی که در ذهن شماست نسبت به عشق شما بی تفاوت نیست
 9. انداختن کیف دستی در خواب بیانگر هزینه های زیاد است
 10. فروش کیف دستی در خواب، بیانگر اخطار ضرر در زمینه ای است

تعبیر خواب کیسه سیاه در خواب

ابن سیرین در تعبیر دیدن کیسه سیاه در خواب مربوط به خیر گفته است که کسی که در خواب ببیند کیسه سیاهی در پیژامه حمل می کند و این شخص در حقیقت به دنبال مسافرت بوده است، دلیل بر این است که این فال نیک است که تاریخ سفرش نزدیک شود و کارش آسان شود و اگر کسی در خواب ببیند که کیف را می خرد و در خواب از خریدن آن احساس شادی کند، به این معناست که به او تعلق می گیرد. شادی و آرزویی که از خدا می‌خواست برایش برآورده می‌شود، اما کسی که در خواب ببیند در حال تهیه و تهیه کوله‌های مسافرتی است، به این معناست که این شخص به یک سفر تفریحی می‌رود.

تعبیر دیدن شخصی که در خواب کیسه حمل می کند

ابن سیرین می‌گوید: کسی که در خواب ببیند کیف شخص دیگری را حمل می‌کند که او را می‌شناسد، این بدان معناست که بین کسی که خواب دیده و کسی که در خواب دیده است و کسی که در خواب است رازهایی وجود دارد. خواب ببیند کیفی در لباس خوابش کوچک است، به این معنی است که این شخص به ارز ارتقا می یابد، اما اگر شخصی کیفی ببیند و در لباس خوابش جدید باشد، به این معنی است که این شخص در یک ارز از ثبات و امنیت برخوردار است و اگر شخصی در خواب ببیند کیف خود را گم کرده است، به این معنی است که در زندگی شخصی خود با مشکلات و اختلافات زیادی روبرو خواهد شد.

تعبیر دیدن کیف در خواب برای خانم های مجرد

ابن سیرین می گوید اگر دختر مجردی در خواب کیف سیاه ببیند، بیانگر این است که به زودی ازدواج خواهد کرد.

تعبیر دیدن کیف در خواب برای زن متاهل

و اما زن متاهلی که در خواب کیسه سیاه را می بیند، بیانگر این است که در زندگی زناشویی خود از ثبات و امنیت در کنار همسرش برخوردار است.

تفسیر کیف – یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا