تعبیر ماهی در خواب

ما به شما خدمات تعبیر خواب و رؤیا 2021 را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النابلسی، ابن شاهین و الوسیمی ارائه می دهیم و شامل تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران آمده است.

تعبیر ماهی در خواب تعبیر ماهی در خواب ابن سیرین تعبیر ماهی در خواب نابلسی

دیدن ماهی برای زن مجرد برای زن متاهل برای زن باردار برای خوردن یا صید ماهی اعم از سرخ شده، مرده، بزرگ، کوچک، زنده، کبابی، خام، اثر ابن سیرین

تعبیر ماهی در خواب

 1. ماهی زنده و نرم به زن باکره برای مجرد یا کسی که می خواهد ازدواج کند، اعم از اینکه آن را گرفته باشد، خریده یا به او هدیه داده است، اطلاق می شود.
 2. در بین مردم رایج است که ماهی شماره گذاری شده در خواب، یعنی ماهی کمتر از 4، به زن، یعنی همسر اشاره می کند، و این همیشه درست نیست، سیاق خواب و موقعیت اجتماعی بیننده، معنای آن را تعیین می کند.
 3. دیدن شنای ماهی اعم از رودخانه، دریاچه یا دریا، مژده و آسوده خاطر است، به خصوص اگر آب صاف و پاک باشد.
 4. هر چه ماهی به سطح آب نزدیکتر باشد بهتر است
 5. هر کس ماهی مرده ای را در آب ببیند ستودنی نیست و ممکن است به امید یا خواسته ای اشاره کند که برآورده نشده است.
 6. صید ماهی بزرگ در خواب، نشانه خیر و سود است و گفته اند سخنان زیبا و نیکو شنید.
 7. صید ماهی در آب گل آلود نشانه نگرانی و ناراحتی است
 8. فراوانی ماهی در خواب امرار معاش است، چه ماهی بزرگ باشد، چه کوچک و چه مختلط
 9. هر که در شکم ماهی مروارید بیابد، اشاره به پسری باشد که نزد او می آید
 10. اگر در شکم ماهی چاق ببیند، پول زن است
 11. ماهی در چشم رزق خوب و آسان است
 12. هر که در خواب ببیند ماهی از دهانش بیرون می آید، بیانگر سخنی است که از او در رابطه با زنی است.
 13. هر کس در خواب ببیند ماهی از عورتش بیرون آمد، بیانگر آن است که انشاء الله به او فرزند دختر می دهد.

و اما ماهی اگر تازه و زیاد باشد برای صید کننده پول و غنیمت است و ماهی کوچک برای کسی که مانند پسران به او مبتلا شده اند غم و اندوه است و هر که یک یا دو ماهی تازه صید کند یک ماهی را می زند. زن یا دو زن

و اگر در شکمش چاق شود از آن پول و خیر می شود و هر که ماهی شور صید کند از نظر شوری و جوانی به او ضربه می زند، هیچ خیری در آن نیست، در زن محال است.

و هر کس ماهی را دید که از ذکر او بیرون آمد، دختری برای او به دنیا آمد و ماهی زنده و نرم باکره است و صید در زمین ظلم می کند و گفته شد که مژده است و صید. از آب مصیبت سختی است و از آب پاک روزی یا پسری خوشبخت برای او به دنیا می آید و هر که ماهی زنده بخورد پادشاهی یافت.

و هر کس ببیند که ماهی کوچک را در آرد فرو می‌کند و با چربی سرخ می‌کند، آنچه را که به او سود نمی‌رساند درست می‌کند و در آن مال شریف خرج می‌کند و با آن کار می‌کند تا پولی خوشمزه و شرافتمندانه شود.

اگر در خواب دیدید که در رودخانه‌های آب زلال ماهی می‌بینید، این بدان معناست که ثروتمندان و قدرتمندان شما را دوست خواهند داشت. ماهی مرده از دست دادن ثروت و قدرت به دلیل یک فاجعه وحشتناک را پیش بینی می کند

اگر دختری در خواب ببیند ماهی می بیند، پیش بینی می کند که معشوق خوش تیپ و با استعدادی خواهد داشت.

اگر خواب دیدید که گربه ماهی گرفتید ، این بدان معنی است که توسط طناب های شیطانی دشمنان گیج خواهید شد ، اما شانس و حضور ذهنی شما به شما کمک می کند تا با خیال راحت بر مشکلات غلبه کنید.

اگر برای صید ماهی به داخل آب می روید، به این معنی است که ثروتی خواهید داشت که با تلاش و کار خود به دست خواهید آورد.

اگر در خواب ماهیگیری ببینید به معنای انرژی و صرفه جویی است، اما اگر موفق به صید ماهی نشوید، تلاش شما برای رسیدن به شرافت و ثروت بیهوده خواهد بود.

خوردن ماهی در خواب بیانگر معاشرت های گرم و پایدار است

وقتی یک دختر مجرد خواب ماهی می بیند، نشان می دهد که او دوست خوش قیافه اوست. اگر زنی در خواب ببیند که ماهی در آب شنا می کند، این نشان دهنده بارداری است.

و وقتی خواب می بینید که ماهی می خورید، بیانگر آن است که مشکلات بیشتری در زندگی خود متحمل خواهید شد.

و وقتی خواب ببینید که شروع به ماهیگیری کرده اید، بیانگر آن است که با تلاش خود ثروت به دست خواهید آورد.

وقتی در خواب ماهی را در جوی آب می بینید نشان دهنده آن است که شما ثروتمند و متشخص می شوید و وقتی دختر مجردی در خواب ماهی می بیند نشان می دهد که او دوستی خوش قیافه است. اگر زنی در خواب ببیند که ماهی در آب شنا می کند، این نشان دهنده بارداری است

و وقتی خواب می بینید که ماهی می خورید، بیانگر آن است که مشکلات بیشتری در زندگی خود متحمل خواهید شد

و وقتی خواب ببینید که شروع به ماهیگیری کرده اید، بیانگر آن است که با تلاش خود ثروت به دست خواهید آورد.

دیدن ماهی مرده در خواب بیانگر این است که ممکن است به دلیل بحران‌های سختی که برایتان پیش آمده، پول و نفوذ خود را از دست بدهید

دیدن اینکه در خواب ماهی می گیرید، بیانگر این است که به ایده های جدید بیشتری در زندگی خود فکر خواهید کرد و طرز فکر خود را تغییر خواهید داد.

تعبیر ماهی در خواب ابن سیرین

اگر در خواب ببیند که ماهی در آن مروارید است، بیانگر آمدن پسری برای او و بیانگر ماهیگیری در زمین و انجام فسق است.

تعبیر ماهی در خواب برای نابلسی

هر كه ببيند ماهي بزرگ مي‌گيرد، حاكي از منفعت و خير اوست و ماهي قهوه‌اي دليل خوبي است بر كس كه مي‌خواهد ازدواج كند و ماهي مرده در دريا دليل بدي است.

و هر کس ببیند که از ماهی ماهی می خرد، دلالت بر ازدواج او دارد و ماهی کبابی مژده است به اجابت دعا و پیروزی او بر دشمنان.

ماهی یوتیوب را ببینید

علم تفسیر رؤیا در اسلام علم بیان رؤیا یا بیان رؤیا نیز نامیده می شود، یک علم حقوقی یکپارچه اسلامی است که احکامی دارد که در وهله اول از قرآن کریم و حدیث نبوی استنباط شده است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و می باشد. در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تفسیر رؤیایی است که از جانب خداوند می آید و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیا مفید است یا آنچه به رؤیت راستین یا عادل معروف است، بر اساس عقیده اسلامی و عقیده اهل سنت و جماعت.

ورد تفسير الرؤي في القرآن الكريم في سورة يوسف بلفظ تأويل الأحاديث فقال تعالى: وَكَذَلِكَ يَجْتَبِيكَ رَبُّكَ وَيُعَلِّمُكَ مِنْ تَأْوِيلِ الْأَحَادِيثِ وَيُتِمُّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكَ وَعَلَى آَلِ يَعْقُوبَ كَمَا أَتَمَّهَا عَلَى أَبَوَيْكَ مِنْ قَبْلُ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ إِنَّ رَبَّكَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ، ومن الرؤي التي وردت في القرآن الكريم :

علم تفسیر رؤیا در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; چنان که در تفسیر رؤیا و تعلیم احکام تفسیر آنها به صحابه از ایشان احادیث نقل شده است و در کتب حدیثی آثاری وجود دارد که حکایت از آن دارد که صحابه و صحابه به تفسیر رؤیا پرداخته اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا