تعبیر قفسه سینه در خواب

ما به شما خدمات تعبیر خواب و رؤیا 2021 را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النابلسی، ابن شاهین و الوسیمی ارائه می دهیم و شامل تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران آمده است.

تعبیر قفسه سینه در خواب سینه در خواب دختر مجرد سینه در خواب زن متاهل صندوق در خواب زن حامله صندوق هدیه در خواب سینه با طلا یا نقره دوزی در خواب صندوقچه چوبی یا چوبی در خواب رویا صندوقچه آهن یا مس در خواب تعبیر جعبه های مقوا یا مقوا تعبیر جعبه سیاه در خواب

جعبه در قفس برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، برای زن مطلقه، خواه چوب، آهن، مس، مقوا، هدیه، طلا، نقره، سیاه، سفید، خالی، پر از گاوصندوق برای ابن سیرین و الوسیمی و غیره.

تعبیر قفسه سینه در خواب

دیدن سینه در خواب، بیانگر زن یا کنیز است. قیروانی گفت: صندوق در زبان خود و آن را تابوت نامیده و نیز گفته است که دلالت بر خانه و زن و دکان و بیت المال و دکان و نیز آستانه در دارد. آنچه در خواب از صندوق بیرون آمد، نشانه خوبی در رزق و روزی و فرزندان است. و آنچه از جعبه بد یا بدی مانند عقرب و مار یا مار بیرون آمد نشانگر شر منفور است که در کمین بیننده است اگر صاحب صندوق باشد. و صندوق پر از طعام رزق است و صندوق پر از طلا در خواب زن حاملگی است و صندوق خالی در خواب بیانگر تهی بودن دل از رحمت و نیکی یا ایمان است.

تابوت یک پادشاه بزرگ است. اگر خفته ببیند که در تابوت است، به سبب فرموده خداوند متعال به مقامی می رسد: (و پیامبرشان به آنها فرمود: نشانه سلطنت او این است که کشتی به سوی شما می آید که در آن آرامشی است از جانب. پروردگارت و بازمانده ای از آنچه از خاندان موسی و خاندان هارون به جا مانده است که فرشتگان آن را حمل می کنند، همانا اگر مؤمن هستید در آن نشانه ای است برای شما».

گفته شد: صاحب این خواب از دشمن می ترسد و نمی تواند با او دشمنی کند و این خواب نشانه رهایی و رهایی از شر است. و در خواب کشتی گفته شد: هر که غایبی داشته باشد به سوی آن باز می گردد و نیز گفته می شود که هر که ببیند بالای تابوت است در نزاع یا نزاع است.

و اما صندوق قفل شده در خواب، دلالت بر مرد دارد، زیرا مردان در تعبیر صندوقهای قفلی هستند و حاکمان نیز همینطور.

جعبه در رویای یک دختر مجرد

زن مجردی که در خواب ببیند که سینه دارد زن صاحب اعتبار و نفوذ می شود با بدهی یا نگرانی.

جعبه در رویای یک زن متاهل

سینه در خواب زن شوهردار خانه اوست و در تعبیر خوب است و دلالت بر رزق و روزی فراوان یا فرزند دارد و سینه خالی در خواب زن شوهردار خانه ای است خالی از اعمال مردانه یا شرافتمندانه و طاعت. و سینه بسته شوهر با احتیاط است که در کار و کسب خود موفق است. و سينه سنگين اگر سياه باشد مضطر و اندوه است و اگر از آهن باشد بسيار محكم و اگر از طلا باشد نزديك است. و جعبه چوبی سفر یا پول است

قفسه سینه در خواب زن باردار

و اما زن حامله ای که در خواب ببیند سینه دارد، پسر به دنیا می آورد و سینه در خواب زن حامله بشارتی است که سلامت جنین و زایمان آسان را بشارت می دهد.

جعبه هدیه در خواب

اگر در خواب دیدید که شخصی جعبه ای را به صورت هدیه به شما می دهد، این نشانه مژده یا پیامی است که از یک فرد عزیز یا دور دریافت خواهید کرد. و اگر پسر در خواب ببیند که دختری به صورت جعبه کوچک به او هدیه می دهد، نشانه محبت است و دختری که در خواب ببیند که جعبه کوچکی به او می دهد. انگشتر طلا در آن، این نشانه نامزدی است. و اما جعبه ای که در آن کفش است و به دختر هدیه می دهند، بیان آن ازدواج نزدیک است. جعبه ای که حاوی حیوان خانگی مانند گربه یا پرنده ای مانند گنجشک است نشانه ملاقات با عزیزی است.

سینه ای که در خواب با طلا یا نقره دوزی شده است

سينه طلا در خواب براي زن مژده و مژده است و در خواب مرد حاكي از خبر ناگوار است. و سينه پر از طلا در خواب مرد بيانگر خستگي در امر امرار معاش است، ولى زن را نويد حامله يا ازدواج مى كند.

صندوق چوبی یا چوبی در خواب

جعبه چوبی دربسته نشانگر مردی با احتیاط و نیرومند است و در خواب زنی است که پس از دردسر خیر می آید و صندوق چوبی باز مردی است که زیاد خرج می کند یا شوهر ولخرجی است و صندوق چوب ممکن است نشانگر خزانه پول باشد. یا خانه پر از شادی ها و لذت ها ازدواج.

سینه از آهن یا مس در خواب

همه چیز در خواب از آهن ساخته شده است، زیرا نماد پریشانی، شجاعت و قدرت است و نماد اقتدار است، اما جعبه آهنی در خواب زن، نشان دهنده سختی و ظلم شوهر است. جعبه از مس ساخته شده است، نشان دهنده یک شوهر تحت انقیاد یا باردار با بدهی است.

تفسیر جعبه های ساخته شده از مقوا یا مقوا

جعبه هایی که برای بسته بندی کالاها از مقوا استفاده می شود در خواب علامت بدی دارند، به ویژه اگر خالی باشند، زیرا نشان دهنده کمبود معیشت یا خستگی مفرط در تهیه آن است، مانند صابون، شکر یا روغن. نشانه یک تجارت موفق است، اما اگر با تشک، بالش یا لباس پر شود، بیانگر تمایل به ازدواج است.

تعبیر جعبه سیاه در خواب

جعبه سیاه در خواب بیانگر غم و اندوه و در تعبیر آن خبر ناخوشایندی است.

تعبیر قفسه سینه در خواب – یوتیوب

علم تفسیر رؤیا در اسلام علم بیان رؤیا یا بیان رؤیا نیز نامیده می شود، یک علم حقوقی یکپارچه اسلامی است که احکامی دارد که در وهله اول از قرآن کریم و حدیث نبوی استنباط شده است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و می باشد. در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تفسیر رؤیایی است که از جانب خداوند می آید و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیا مفید است یا آنچه به رؤیت راستین یا عادل معروف است، بر اساس عقیده اسلامی و عقیده اهل سنت و جماعت.

ورد تفسير الرؤي في القرآن الكريم في سورة يوسف بلفظ تأويل الأحاديث فقال تعالى: وَكَذَلِكَ يَجْتَبِيكَ رَبُّكَ وَيُعَلِّمُكَ مِنْ تَأْوِيلِ الْأَحَادِيثِ وَيُتِمُّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكَ وَعَلَى آَلِ يَعْقُوبَ كَمَا أَتَمَّهَا عَلَى أَبَوَيْكَ مِنْ قَبْلُ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ إِنَّ رَبَّكَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ، ومن الرؤي التي وردت في القرآن الكريم :

علم تفسیر رؤیا در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; چنان که در تفسیر رؤیا و تعلیم احکام تفسیر آنها به صحابه از ایشان احادیث نقل شده است و در کتب حدیثی آثاری وجود دارد که حکایت از آن دارد که صحابه و صحابه به تفسیر رؤیا پرداخته اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا