تعبیر تماشا و استراق سمع در خواب

ما به شما خدمات تعبیر خواب و رؤیا 2021 را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النابلسی، ابن شاهین و الوسیمی ارائه می دهیم و شامل تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران آمده است.

تعبیر تماشا و استراق سمع در خواب برجسته ترین تعبیر خواب استراق سمع ، علامت غیبت ، علامت ضرر ، علامت کاهش وظایف کاری ، علامت ارتقاء

مطالب: رویای کسی که مرا تماشا می کند در حال جاسوسی از کسی که می شناسم در حال تماشای من است کسی مراقب شماست رویای یک مرد غریب که مرا تماشا می کند

تعبیر تماشا و استراق سمع در خواب

 1. شنيدن، نگاه كردن يا استراق سمع ديگران رؤياهايي است كه روح هر فرد را دچار آشفتگي مي كند و نمي تواند بفهمد كه اين رؤيا در خواب نشان دهنده چيست.
 2. هر کس در خواب ببیند که دیگران را استراق سمع می کند، این نشانه کلی بدگویی و بد نامی است که ممکن است در زندگی واقعی خود در معرض آن قرار گیرد و به زندگی اجتماعی، شغلی یا عاطفی او آسیب برساند.
 3. هر که در خواب خواب ببیند که به سخنان دیگران گوش می دهد و به گفتگوها و شایعه هایی که می گویند گوش می دهد، نشان از سختی های بزرگی است که در اواخر عمرش در انتظار اوست و پر از آسیب های ناشی از آن است. افراد نزدیک به او
 4. شنيدن در خواب دروغ و غيبت است و هر كه ببيند غيبت مي شنود و بهترين آنها را پيروي مي كند مژده به او مي رسد.
 5. هر کس در خواب ببیند که از پنجره، در یا از یک روزنه کوچک نگاه می کند، نشان می دهد که ممکن است توسط برخی از همکاران در محل کار مورد آزار و اذیت قرار گیرد و کسانی که مسئولیت او را بر عهده دارند، خدمات او را رها کنند یا از وظایف او کم کنند. نتیجه شایعات
 6. اگر شخصی در خواب ببیند که شخص دیگری را استراق سمع می کند، نشان دهنده این است که در دوره آینده شغل خود را از دست خواهد داد یا یکی از پروژه های بزرگی را که در آن شرکت داشت از دست خواهد داد.
 7. هر کس در خواب ببیند که به غیبت های خوب و نیک می شنود، نشانه آن است که چیزهای خوب زیادی به دست خواهد آورد و در آینده بشارتی خواهد شنید که در حقیقت منتظر آن بوده است.
 8. دیدن استراق سمع در خواب، بیانگر دروغ و فریبی است که بیننده خواب در معرض آن قرار می گیرد، به ویژه اگر ببیند که به حرف دیگران گوش می دهد و سپس وانمود می کند که چیزی نشنیده است.
 9. دیدن استراق سمع در خواب اشاره به غیبت و دروغ و نفرتی است که حاکم بر بیننده وارد می کند.
 10. همچنین اشاره به افتادن در اعمال حرام بیننده است و یا به روش خیانت و طفره رفتن که بیننده در رفتار با مردم دنبال می کند، در نهایت ممکن است رؤیت اشاره به خبر بدی باشد که بیننده از شنیدن آن خوشش نمی آید.
 11. هر کس در خواب ببیند که به گفتگوهای بسیار گوش می دهد و بدون بعضی کارها را انجام می دهد، رؤیا دلالت بر چیزهای خوشی دارد که بیننده خواب بشارت می دهد.
 12. دیدن استراق سمع و استراق سمع به طور کلی بیانگر چیزهای زیادی است که عبارتند از سردرگمی و اضطرابی که بیننده تجربه می کند.
 13. رؤیا اشاره به شایعات، دروغ و نفرتی دارد که حاکم بر بیننده وارد می کند.
 14. هر کس در خواب ببیند که کسی را استراق سمع و استراق سمع می کند، رؤیت او حاکی از زیان او و فسخ قراردادهایی است که اخیراً منعقد کرده است، در صورتی که بیننده در تجارت کار کند.
 15. اما اگر بیننده در مقام بلندی بود، رؤیت حکایت از عزل او از آن مقام دارد.
 16. هر کس در خواب ببیند که دیگران را استراق سمع می کند و استراق سمع می کند، ولی در مقابل آنها ادعا می کند که به آنها توجه نمی کنم و به سخنان آنها گوش نمی دهم، دید او نشان از فساد رفتار او دارد و او دروغگویی که دروغ می گوید و طفره می رود.
 17. هر کس در خواب ببیند که شخص خاصی را استراق سمع می کند، رؤیا نشان می دهد که بیننده در حال تعقیب عیب آن شخص است و قصد دارد برخی از امور پنهان آن شخص را فاش کند.
 18. هر که در خواب ببیند که احادیث بسیار گوش می دهد و کاری را بدون احادیث انجام می دهد، رؤیت به خوبی هایی است که بیننده خواب بشارت می دهد.
 19. دیدن استراق سمع و استراق سمع به طور کلی به چند مورد اشاره دارد که عبارتند از سردرگمی و اضطرابی که بیننده تجربه می کند.
 20. استراق سمع در خواب دروغ و شایعه است و ممکن است استراق سمع از جانب سلطان منفور شود.
 21. هر که در خواب ببیند که به حرف شخصی گوش می دهد، اگر تاجر باشد، از عقد بیع کناره گیری می کند و اگر ولی است، عزل می شود.
 22. اگر ببیند که به حرف شخصی گوش می دهد، می خواهد راز و رسوایی او را فاش کند
 23. هر کس در خواب ببیند غیبت می شنود و از بهترین آنها پیروی می کند، مژده به او می رسد
 24. اگر ببیند که می شنود و وانمود کند که نمی شنود، دروغ می گوید و عادت می کند.

برجسته ترین تعابیر خواب استراق سمع

نشانه شایعه سازی

اگر در خواب دیدید که دیگران را استراق سمع می کنید، مواظب خود باشید زیرا نشانه شایعه پراکنی در زندگی شما و بد نامی است که ممکن است در زندگی به خصوص در حرفه و عاطفی در معرض آن قرار بگیرید.

نشانه آسیب

رؤیای استراق سمع و شنیدن شایعات دیگران نیز می تواند به عنوان نشانه ای از آسیبی که از جانب نزدیکان شما می آید و مشکلاتی که در روزهای آینده در انتظار شماست تعبیر شود. نترسید، اما در مراحل بعدی خود مراقب و مراقب باشید.

نشانه کاهش وظایف کاری

در مورد استراق سمع از پنجره یا پشت درهای باز، نشان دهنده آسیب دیدن شما توسط برخی از همکاران در محل کار و همچنین امکان کاهش وظایف و کنار گذاشتن برخی از خدمات روزانه شماست.

نشانه ارتقاء

اگر در خواب ببینید که به سخنان خوبی که در مورد شما گفته می شود گوش می دهید، این یک نوع مثبت اندیشی است و علاوه بر ارتقای شغلی و افزایش حقوق بازنشستگی، چیزهای خوبی نیز نصیب شما خواهد شد.

تفسیر استراق سمع – یوتیوب

تعبیر دیدن استراق سمع افراد در خواب – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=TYpybHRHPQA

علم تفسیر رؤیا در اسلام علم بیان رؤیا یا بیان رؤیا نیز نامیده می شود، یک علم حقوقی یکپارچه اسلامی است که احکامی دارد که در وهله اول از قرآن کریم و حدیث نبوی استنباط شده است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و می باشد. در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تفسیر رؤیایی است که از جانب خداوند می آید و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیا مفید است یا آنچه به رؤیت راستین یا عادل معروف است، بر اساس عقیده اسلامی و عقیده اهل سنت و جماعت.

ورد تفسير الرؤي في القرآن الكريم في سورة يوسف بلفظ تأويل الأحاديث فقال تعالى: وَكَذَلِكَ يَجْتَبِيكَ رَبُّكَ وَيُعَلِّمُكَ مِنْ تَأْوِيلِ الْأَحَادِيثِ وَيُتِمُّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكَ وَعَلَى آَلِ يَعْقُوبَ كَمَا أَتَمَّهَا عَلَى أَبَوَيْكَ مِنْ قَبْلُ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ إِنَّ رَبَّكَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ، ومن الرؤي التي وردت في القرآن الكريم :

علم تفسیر رؤیا در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; چنان که در تفسیر رؤیا و تعلیم احکام تفسیر آنها به صحابه از ایشان احادیث نقل شده است و در کتب حدیثی آثاری وجود دارد که حکایت از آن دارد که صحابه و صحابه به تفسیر رؤیا پرداخته اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا