تعبیر دود در خواب

ما به شما خدمات تعبیر خواب و رؤیا 2021 را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النابلسی، ابن شاهین و الوسیمی ارائه می دهیم و شامل تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران آمده است.

تعبیر خواب دود برای زن مجرد برای زن متاهل برای زن باردار برای مرد مطلقه برای مرد دود سیاه و سفید در خانه، دود ناشی از آتش، سیگار کشیدن در خواب از نزدیکانتان، خروج دود از بدن، سیگار کشیدن، دود نوشیدن، اثر ابن سیرین و فهد العصیمی و غیره

تعبیر دود در خواب

النابلسی در تعبیر دیدن دود در خواب می گوید عقوبت خداوند متعال یا عقوبت سلطان.

هر که ببیند پس از آتش سوزی هولناک از خانه اش دود بیرون می آید، برای صاحب آن رؤیا حکایت از رسوایی یا تب بزرگ دارد.

اگر در زیر دیگی که در آن گوشت است دود دیده شود، نشان دهنده نیکی و باروری است.

و هر که در زمستان دود ببیند، دلالت بر غم و اندوه دارد، و دیدن دود، بیانگر دعوا و نزاع شدید بین صاحب رؤیا و دشمنانش است.

دود در خواب بیانگر تاری دید است و دود نیز ممکن است بیانگر ظلم یا عذاب خداوند متعال باشد.

اگر شخصی در خواب دود ببیند، بیانگر ترس و تردیدهایی است که صاحب این بینش را احاطه کرده است، به ویژه اگر این تردیدها بیننده خواب را به خطر بیندازد.

تعبیر کنندگان خواب می گویند که دیدن دود خفیف در خواب بیانگر خیالات و رویاهای عاشقانه است اگر دختر مجرد یا جوان مجردی آن را ببیند.

دود آتش در خانه یا شهر نشان دهنده شکست دشمنان است و دود غلیظ در خواب بیانگر رمز و راز و سردرگمی است که زندگی صاحب آن رویا را فرا گرفته است.

دیدن دود نیز ممکن است نشان دهنده شانسی باشد که در زمان خاصی مشخص نشده است و دود اغلب از سمتی می آید که خبر از آن بلند می شود، خواه این خبر واقعی باشد یا شایعه نادرست.

اگر فردی ببیند که از بینی یا دهانش دود خارج می شود، نشان دهنده موفقیت در عشق است.

دودی که در خواب بیرون می‌آید نشان‌دهنده شهرت کاذب است و دیدن در دود بودن نشان‌دهنده قرار گرفتن در میان حسادت و نفرت اطرافیان آن شخص در زندگی است.

برخی از تعبیر کنندگان خواب می گویند که اگر مردی ببیند که از محل کارش دود خارج می شود، این نشان دهنده شگفتی های خیر است که بعد از شر می آید.

دیدن دود بدون آتش بیانگر سوء ظن یا ظلم به صاحب خواب است و دیدن دود در مواردی بیانگر شگفتی های خوشایند است.

اگر دود سفید باشد نشان دهنده شگفتی های خوشایند است، در حالی که دود سیاه و غلیظ نشان دهنده مشکلات گذرا است که به سرعت از بین می روند.

دود واضح در خواب بیانگر عشق به طرف مقابل و دیدن دود بیانگر تنهایی و دیدن دود سیگار بیانگر ترس است.

النابلسی در تعبیر دود می گوید: دیدن دود در خواب، بیانگر این است که انسان در مکرهایی قرار می گیرد که بر او نقشه می کشند.

محقق ابن سیرین در تعبیر دود می گوید: اگر زن شوهردار آن را ببیند، بیانگر آن است که این زن بین خود و شوهرش دچار مشکل می شود.

دود در خواب زن باردار بیانگر این است که در دوران بارداری یا بعد از زایمان در معرض برخی مشکلات سلامتی قرار دارد، به خصوص اگر این دود سیاه و غلیظ باشد.

اگر مردی ببیند که دود او را بسیار گرم می کند و خفه می شود، نشان دهنده نگرانی ها، ناراحتی ها و مشکلات زیادی است که صاحب آن بینایی در آینده نزدیک با آن مواجه خواهد شد.

و دودی که در خواب یک زن مجرد ظاهر می شود ممکن است نشان دهد که کسی در غیاب او در مورد او بد صحبت می کند یا اینکه این دختر در معرض شایعات است.

در خواب وحشت و عذابی است از جانب خداوند متعال و عذابی از جانب سلطان، پس هر کس ببیند که از دکان یا منزلش دود بیرون می‌آید پس از وحشت و رسوایی و تب به خوبی و بارور می‌افتد. از سلطان و اگر دود در زیر دیگ باشد که در آن گوشت پخته می شود پس از آن خوب و حاصلخیز و شادی آور است که به او می رسد و اگر دود چیزی بوی بدی نداشته باشد. وحشتی است که زشتی و رسوایی را به دنبال دارد

و هر که در خواب ببیند که دود او را فراگرفته و تب می کند و هر که در زمستان و تابستان به گرمای دود مبتلا شود نگران و مضطر است و دیدن دود وحشتی بزرگ و جنگی شدید است. در خواب اگر به مردم آسیب برساند و چشمانشان را کور کند، نشانه نگرانی، پریشانی، ظلم یا عذابی است که خداوند متعال با فنا یا خشکسالی دارد. شاید دود خبر از سمتی که از آن ظاهر شده بود را نشان می داد

تعبیر دود در خواب ابن سیرین

 1. هر که در خواب ببیند: دود او را فراگرفته و تب کند
 2. هر که در زمستان و تابستان از گرمای دود گرفته شود، مضطر و پریشانی است
 3. و دیدن دود وحشتی بزرگ و درگیری شدید است
 4. و اگر ملتهب نیست بدون جنگ جمع شوید و بدون جنگ نزاع کنید و در خواب سیگار بکشید.
 5. اگر به مردم آسیب برساند و چشمانشان را کور کند، نشانه نگرانی، مصیبت، ظلم یا عذابی است که خداوند متعال با فنا یا خشکسالی دارد.
 6. شاید دود خبر از سمتی که از آن ظاهر شده بود را نشان می داد
 7. سیگار کشیدن در خواب بیانگر این است که وقت آن رسیده است که با خودتان صادق تر باشید
 8. سیگار کشیدن در خواب بیانگر این است که شما در حال بدست آوردن قدرت هستید، خواه حمایت یک دوست، همسرتان یا به دست گرفتن قدرت باشد.
 9. وقتی در خواب دود سیگار می بینید، بیانگر این است که امید دارید یک رابطه عاشقانه را شروع کنید که دوباره پایان یافته است.
 10. وقتی در خواب خود را در حال کشیدن سیگار می بینید، بیانگر آن است که شغل جدیدی پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند به سود بیشتری برسید.
 11. وقتی در خواب یک پاکت سیگار می بینید، بیانگر آن است که دوستی ثروتمند دارید
 12. اگر در خواب خاکستر سیگار ببینید، بیانگر آن است که مشکل دارید و کم کم خود به خود از بین می رود.
 13. وقتی در خواب از کسی سیگار می گیرید به معنای شکست و درگیری با کسی است
 14. اما اگر در خواب خود را در حال خریدن سیگار ببینید، بیانگر آن است که بر دشمنان خود پیروز خواهید شد

سیگار در خواب یوتیوب

علم تفسیر رؤیا در اسلام علم بیان رؤیا یا بیان رؤیا نیز نامیده می شود، یک علم حقوقی یکپارچه اسلامی است که احکامی دارد که در وهله اول از قرآن کریم و حدیث نبوی استنباط شده است و از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و می باشد. در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تفسیر رؤیایی است که از جانب خداوند می آید و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیا مفید است یا آنچه به رؤیت راستین یا عادل معروف است، بر اساس عقیده اسلامی و عقیده اهل سنت و جماعت.

ورد تفسير الرؤي في القرآن الكريم في سورة يوسف بلفظ تأويل الأحاديث فقال تعالى: وَكَذَلِكَ يَجْتَبِيكَ رَبُّكَ وَيُعَلِّمُكَ مِنْ تَأْوِيلِ الْأَحَادِيثِ وَيُتِمُّ نِعْمَتَهُ عَلَيْكَ وَعَلَى آَلِ يَعْقُوبَ كَمَا أَتَمَّهَا عَلَى أَبَوَيْكَ مِنْ قَبْلُ إِبْرَاهِيمَ وَإِسْحَاقَ إِنَّ رَبَّكَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ ، ومن الرؤي التي وردت في القرآن الكريم :

علم تفسیر رؤیا در اسلام از زمان پیامبر اسلام آغاز شد; چنان که در تفسیر رؤیا و تعلیم احکام تفسیر آنها به صحابه از ایشان احادیث نقل شده است و در کتب حدیثی آثاری وجود دارد که حکایت از آن دارد که صحابه و صحابه به تفسیر رؤیا پرداخته اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا