دیدن خانواده شوهرت در خواب برای یک زن مجرد، برای زن متاهل، برای یک زن باردار، خواه برادر خواهر یا مادر شوهرم، در خواب دیدم مشکلاتی با خانواده شوهرم دارم.

دیدن خانواده شوهرت در خواب برای یک زن مجرد، برای زن متاهل، برای یک زن باردار، خواه برادر خواهر یا مادر شوهرم، در خواب دیدم مشکلاتی با خانواده شوهرم دارم.

 1. اگر خانواده شوهرتان را در خانه می بینید که با شما ملاقات می کنند یا طولانی با شما صحبت می کنند، این اغلب نشان می دهد که به زودی خبرهای خوبی برای شما و شوهرتان خواهند داشت.
 2. همچنین به این معنی است که آنها شما را دوست دارند. و اگر دیدید که در خانه شما از اتاقی به اتاق دیگر می روند و به دنبال چیزی می گردند، منتظر خبرهای خوبی از شما هستند که نشان می دهد در آینده نزدیک باردار خواهید شد.
 3. اگر شوهرتان در خواب با خانواده‌اش صحبت می‌کند، نشان‌دهنده رابطه قوی او با خانواده‌اش است و دلش برای آن‌ها تنگ شده است، پس از دیدن آن‌ها دریغ نکنید.
 4. اما اگر می بینید حالات چهره آنها غمگین است و صحبت نمی کنند، متأسفانه به شما خبر بیماری شدید یا مرگ می رسد.
 5. تعبیر دیدن جمع خانواده در خواب
 6. اگر خانواده و خانواده شما در خانه شما جمع شده اند، این خواب نشان دهنده قدرت عشق شما به یکدیگر است. این خواب همچنین وجود معیشت یا سود بزرگی را که به زودی دریافت خواهید کرد را توضیح می دهد. بنابراین، شما باید به این رویا خوش بین باشید
 7. اگر خواب ببینید خانواده خود را شاد می بینید، در این صورت زندگی اجتماعی شادی را در هماهنگی کامل خواهید داشت.
 8. و اگر پس از مرگ بر شما ظاهر شوند، این منادی نزدیک شدن به مشکلات و پریشانی است، پس مراقب باشید و به آنچه انجام می دهید توجه داشته باشید.
 9. و اگر خانواده خود را در حالی که هنوز زنده هستند خواب ببینید و آنها را در خانه خود شاد ببینید، در آینده تغییرات زیادی برای بهتر شدن با شما اتفاق خواهد افتاد. برای یک دختر به معنای ازدواج و شادی است.
 10. اگر در خواب خانواده خود را ببینید که رنگ پریده و سیاه پوش شده اند، در این صورت شرایط غمگینی و پریشانی را پشت سر خواهید گذاشت.
 11. و اگر خواب دیدید که خانواده‌تان آرام و راضی به نظر می‌رسند، به این معنی است که در محیطی شاد زندگی می‌کنید. شما از نظر علاقه و کار خوش شانس هستید.
 12. اما اگر خانواده خود را غمگین یا ناخوشایند دیدید، به این معنی است که شانس زندگی بدون اینکه از هیچ یک از آنها استفاده کنید، از شما عبور خواهد کرد.
 13. هر کس ببیند پدر و مادری که در یک خانه زندگی می کنند در خانه هستند و آنها را ببیند که مثل یک زندگی عادی در حال رفت و آمد هستند، مژده ای دارد که به نفع خانواده اش باشد.
 14. و اما کسی که خانواده اش به حضور او اهمیتی نمی دهند و با آنها صحبت می کنند و جواب او را نمی دهند، دلیل بر سفر یا دوری از آنها در زندان یا نزاع با آنهاست.
 15. و اگر پدر و مادر با افرادی از خانواده باشند که در یک خانه زندگی نمی کنند، اگر موضوع شادی آور باشد، شادی برای خانواده یا ازدواج برای بیننده است.
 16. اگر وضعیت آنها غم انگیز به نظر می رسد، پس مرگ شخصی که برای همه عزیز است، جدایی کسی که از آنها محافظت می کرد یا از دست دادن پول زیادی است.
 17. ولى اگر پدر و مادر در جاى خانه نشسته يا ايستاده جمع شوند و درباره امور خود صحبت كنند، اگر چهره و گفتار و حالشان حاكى از خير باشد براى بيننده خير و سعادت مى آورد.
 18. اگر حالت آنها حاکی از بدبختی یا غم باشد، به خواب بیننده با پریشانی، بیماری یا مصیبت اشاره دارد.
 19. و اگر خویشاوندانی باشند که اهل خانه نباشند و در نشستنشان خوشایند باشد، نیکی در خانواده حاکم است و در بینا متوقف نمی شود و غم و اندوه.
 20. و چون دیدی پدر و مادر برای خوردن در خانه جمع شده اند، اگر همه ساکن یک خانه باشند، رزق و روزی وسیعی است و خیر بر آنان غالب می شود.
 21. و اگر خویشاوندانی از بیرون خانه با آنان باشند، خیر و روزی نصیب خویشاوندان می شود.
 22. و اگر بیگانگان باشند در این خیر سبب یا شریک خواهند شد
 23. اما اگر بیننده غذا را سرو کند، امر خانواده و پول و خیر در دست اوست.
 24. و اگر به آنها طعام خوب بدهد، در ميان آنها جايگاهي پيدا مي كند و اگر طعام بد به آنها بدهد، رسوا مي شود و مقامش در ميان آنها كم مي شود.
 25. و اما کسى که پدر و مادر را همه به او نگاه کنند، اگر شادى باشد، تحقق آرزوى اوست، سعادت یا ازدواج، و اگر با ناراحتى به او بنگرند، بیمارى و بلا است. یا جدایی عزیزی از او در زندگی اش.

دیدگاه ابن سیرین از خانواده شوهر – یوتیوب

تعبیر بینش مادرشوهر – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=YtzIUGcOq5w

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا