چگونه جادوی خود را با خود رنج می‌دهید، جادو را با شما در میان بگذارید روزی که بر ضد شما شود و روزی که آن را علیه شما تجدید کند به جای اینکه شما را به تنهایی عذاب دهد در حالی که او از زندگی خود لذت می‌برد.

نحوه پاسخ دادن به لمس و سحر بر کسی که آن را انجام داده است با آیات قرآن مانند سوره زلزله، فیل، گاو.

چگونه جادوی خود را با خود رنج می‌دهید، جادو را با شما در میان بگذارید روزی که بر ضد شما شود و روزی که آن را علیه شما تجدید کند به جای اینکه شما را به تنهایی عذاب دهد در حالی که او از زندگی خود لذت می‌برد.

 1. سوره یاسین را بلافاصله بعد از نماز فجر شروع کنید زیرا وقت زیاد و کافی است و فرد در خیال راحت و آرام است و 40 مرتبه تکرار کنید و تا 40 مرتبه کامل نشوید از خواندن دست نکشید.
 2. یا تمام سوره را بخوانید و 40 مرتبه تکرار کنید یا هر آیه را 40 بار بخوانید تا به نیت قهرمانان سحر ختم شود، زیرا سوره یاسین حاجت را برآورده می کند انشاالله.
 3. در حالی که 40 مرتبه سوره مبارکه یس را به طور مداوم میخواند، ممکن است بنده مقداری تقویتی بیاورد، اینها بین انگشتان مرد قرار می گیرد، پیشنهاد می کنم اگر بیمار در حین خواندن یک کاسه آب بگذارد و هر قاعدگی می خواند در آن دمیده شود. این کاسه را کاهش می دهد و ممکن است آن را برای همیشه قطع کند. از انگشتان پا یا لرز در پاها که هر چند وقت یکبار می آیند و می روند.
 4. وقتی مستقیم خوندن رو تموم کردی انشالله جادو برمیگرده به اونی که تو رو مسحور کرده و اگه باهات زندگی کنه میفهمی کیه حتی اگه خواب باشه با حالت اسفناکی بیدار میشه.
 5. و اگر محل سکونت او در خانه ای که در آن زندگی می کنید نباشد، با شما تماس می گیرد تا آن را برای شما تمدید کند، حتی با زنگ زدن یکی از تلفن شخصی شما.
 6. و اگر نتواند به خانه مهم شما می آید و به هر طریقی برای تجدید آن تلاش می کند و تجدید می شود و شما دوباره بله 40 بار بخوانید.
 7. و آن را تجدید می کند و به این ترتیب بقیه را فراموش می کند و وارد یک چرخه بی پایان می شود و هر بار که می خوانی کم کم سحر و جادو ضعیف می شود تا به امید خدا تمام شود.
 8. مهم اینه که مطمئن بشی که میدونی جادوت کیه.همونطور که اون تو رو شکنجه کرده شکنجه اش میکنی.با مطالعه معامله میکنی.طعم آسایش رو میچشی.زندگیت عوض میشه.

برخی توضیحات:

 1. آب را می توان با روغن زیتون جایگزین کرد، زیرا روغن روی بدن ماندگاری بیشتری دارد و بهتر است در زمان خواندن در روغن دمیده شود.
 2. هنگام «نیت» نباید شخص خاصی را مشخص کنید، زیرا تنها خداست که می‌داند در واقع چه کسی شما را سحر کرده است، اما همه فرمان او به خداست، کار فقط برای خداست.» و سپس خواهید دید عجب ساختن خداوند و انتقام او از این گونه جادوگران است و دلیل آن این است که شیطان (یا بنده جادو) ممکن است قصد شما را به سوی دیگری هدایت کند تا کارها به هم بخورد.

توضیح در مورد صحت روش و منبع آن:

 1. حدیث رسول خدا درباره آن سه نفر که در غار سنگی پوشیده شده بودند، از این رو از خدا خواست تا خیر و صلاح اعمالشان را نجات دهد و نجاتشان دهد.
 2. این حدیث فایده زیادی دارد که هر عمل صالحی که انسان انجام دهد برای رفع نگرانی و ناراحتی یا رفع ناراحتی به خدا نزدیکتر می شود.
 3. تلاوت قرآن کار پسندیده ای است که به وسیله آن به خدا نزدیک می شود و تکرار آن نیز کار نیکی است و به وسیله آن از خداوند می خواهی که تو را نجات دهد و اندوه و اندوه را از تو بزداید و سحر را از بین ببرد.
 4. اگر 40 مرتبه یاسین را خواندی، به درگاه خدا تضرع کن و بگو: «خدایا اگر می دانستی که این کار را برای چهره شریفت انجام دادم، مرا از آنچه در آن هستم راحت کن و غیره، و این در متن جایز است. از حدیث.»
 5. در مورد نقطه تكرار 40 مرتبه، تكرار هيچ آيه اي در اصل حرام نيست، آيه خاصي را تكرار مي كنيم تا حفظش كنيم يا به دليل اينكه تقواي شما را تحت تاثير قرار مي دهد و ايمان شما را زياد مي كند، گاهي بسياري از امت در نماز با تكرار آن را انجام مي دهند. یک آیه عذاب یا آیه ای در وصف بهشت ​​و غیره برای افزایش حرمت شما، بلکه گاهی قسمتی از آیه تکرار می شود (مخصوصاً اگر آیه طولانی باشد) و آنچه می دانم در صورت طولانی بودن آیه است. و شخص بخواهد قسمتی از آن را تکرار کند، شرط در اینجا این است که از معنا کاسته نشود یا در این قسمت از آیه غایب باشد.
 6. و مسئله ی تعداد دفعات، اینجا تکیه بر تجربه داریم، در هیچ یک از آنها نص صریح نیست و اگر در اصل منعی برای تکرار نباشد، تکرار برای تعداد معین اشکالی ندارد. و هر کس از چیزی منتفع شود از این نفع بر برادران خود کوتاهی نمی‌کند، چون بداند که نیست، لازم است از تکرار یک سوره 40 مرتبه به اندازه بهره‌مندی که تجربه کرده است، بهره مند شود.
 7. من ممکن است بیشتر سود ببرم و ممکن است نیاز به تکرار بیشتر از آن داشته باشم. و در برنامه قبلی اشاره کردم که تأثیر نماز شب در شفای شخص خاص از تأثیر هر رقیه ای قویتر است و این به تجربه است، در حالی که مورد دیگری است که روزه در آن مفیدتر است.
 8. بلکه ممکن است بیشتر تعجب کنید که من به اصل شرعی در رسیدگی به برخی موارد بازگردم نه رقیه یا قرائت، مثلاً آیا اصل قانونی در برخورد با آن «رقیه» است؟
 9. اصل اساسی در معالجه چشم، برداشتن از ردّ شرّ است، به نصّ حدیث شریف، چنانکه در حدیث رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلّم آمده است.
 10. پس رقیه در اینجا و قرائت قرآن با کار نیک به خدا نزدیک می شود، شاید خداوند شفا را آسان کند یا اسباب آن را آسان کند (مثلاً در مورد چشم، با سهولت گرفتن آن. اثر شرور یا شناخت آن و غیره).
 11. بسیاری از چیزهایی که در درمان استفاده می شوند ممکن است منشاء قانونی نداشته باشند، مثلاً منشأ درمان جادو با برخی گیاهان چیست و چرا گیاه خاص و دیگری نه؟
 12. اصل اساسی در هر برخوردی اعم از قرآن و غیر آن این است که حرام را با آن مخلوط نکنند.
 13. و اما عدد چهل مرتبه منشأ آن در قرآن و سنت است و ما در جاهای مختلف و در سوره های متعدد آن را بسیار امتحان کرده ایم و در مورد اصل آن در قرآن خداوند متعال می فرماید: {و ما موسی را سی شب قرار دادیم و ده شب را تمام کردیم، پس موعد مقرر پروردگارش چهل شب تمام شد و موسی به برادرش هارون گفت: مرا در قومم یاد کن و اصلاح کن و از راه مفسدان پیروی مکن. “
 14. همچنین حق تعالی فرمود: (چهل سال در زمین سرگردانند).
 15. و اما منشأ آن در سنت و در حديث آمده است: «نطفه چهل روز در رحم است، چهل روز لخته است، چهل روز پاره گوشت است، سپس خلقت آن است. بدنیا آمدن….”
 16. با روایات مختلف نیز چنانکه صلی الله علیه و آله فرمود: (مسیح ـ یعنی دجال ـ چهل صباح در زمین می ماند و به فرمانروایی خود می رسد. هر منهول به چهار مسجد نمی رسد. : کعبه و مسجد الرسول..)
 17. از ابن مسعود – رضی الله عنه – از پیامبر – صلی الله علیه و آله – فرمود: خداوند اول و آخر را برای وقت یک روز معلوم چهل نفر جمع می کند. سال‌ها با چشمان دوخته به آسمان، منتظر قضاوت نهایی هستند و خداوند در سایه‌های ابری از عرش به عرش فرود می‌آید..)
 18. گفتگوها با موضوعات مختلف زیاد است اما عدد چهل در همه آنها تکرار می شود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا