معنی گربه سفید در خواب

ما به شما گربه های سفید برای دختر مجرد، برای زن متاهل برای زن باردار، حمله گربه سفید وحشی به من، خرید یک گربه سیاه و سفید در خیابان ارائه می کنیم.

معنی گربه سفید در خواب

 1. گربه های سفید نماد یک شرکت خوب است و نشانه ای از ایمنی و امنیت است
 2. هرکس از شما در خواب گربه سفید ببیند، دلیل بر وجود دشمن بدخواه و مکار است و این همان چیزی است که از گربه ها معلوم است.
 3. معمولاً زنان باردار اغلب رویای بچه گربه های سفید کوچک را می بینند و این نشان دهنده ناخودآگاه آنها و انتظار مشتاقانه برای نوزاد جدیدشان است.
 4. اگر گربه سفیدی را می بینید که سعی می کند علاقه شما را به خود جلب کند، این گربه منعکس کننده خود شماست که میل به محبت، عشق، محبت و توجه دارد.
 5. دیدن یک گربه سفید زیبا نمادی از دیدگاه شما نسبت به خودتان است، شما می دانید که زیبا و جذاب هستید، که باعث می شود نسبت به خود مغرور شوید و با نگاهی تحقیرآمیز به اطرافیان خود نگاه کنید.
 6. خواب یک گربه سفید بسیار زیبا ممکن است نمادی از این باشد که شما در توهم ازدواج با فردی زندگی می کنید که خیلی دوست دارید با او ازدواج کنید در حالی که او به این ازدواج اهمیتی نمی دهد، یا شما را فریب می دهد یا شما در حال ایجاد توهماتی هستید که در آن زندگی می کنید. پس مراقب باش عزیزم
 7. اگر می بینید که یک گربه سفید رفتار خشونت آمیز دارد، به این معنی است که شما در پذیرش واقعیت مشکل دارید و آنچه که در آن زندگی کرده اید فقط یک توهم است.
 8. گربه سفید خشن در خواب نشان دهنده غم و اندوه شما و عدم پذیرش ایده ناتوانی شما در رسیدن به جاه طلبی ها و رویاهایتان است.
 9. گربه‌های سفید و گربه‌های بور بیشتر یک چیز را نشان می‌دهند و آن این است که به یک بدبختی بیفتند یا از آنها آسیب ببینند.
 10. دیدن گربه مرده در خواب تعبیر این رؤیت مربوط به رنگ گربه است.
 11. دیدن سگ و گربه مرده در خواب بیانگر موقعیتی است که اهمیتی ندارد و خبر مرگ شخصی را خواهید گرفت و در زندگی خانوادگی و کاری از شخصی آسیب می بینید.
 12. دیدن سر گربه مرده در خواب، این رؤیا بیانگر این است که شخص مورد محبت قرار نمی گیرد و چیزی بر او تأثیر نمی گذارد.
 13. با خوردن گوشت گربه مرده در خواب، فرد بینا به دلیل مشکلاتی که در زندگی خانوادگی خود داشته، دچار مشکلات بزرگی می شود و در عین حال این بینش نشان دهنده اشتغال به کار حرام و با وجود کسب درآمد زیاد است. ورشکست میشوی و هر روز عذاب وجدان خواهی دید
 14. با احیای یک گربه مرده در خواب، بیننده در موقعیت های غیرقابل تحمل و بدی قرار می گیرد، اما در لحظه ای که انتظارش را نخواهد داشت، اقدامات او به خوبی پیش خواهد رفت.

رویای گربه های سفید – یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا