رویای شنا برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، چه در آب روان، برای امام صادق، عبور از نیل، برای ابن سیرین.

رویای شنا برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، چه در آب روان، برای امام صادق، عبور از نیل، برای ابن سیرین.

 1. دیدن رودخانه حاکی از موفقیت و سفر سودآور است، به خصوص اگر رودخانه آرام و طبیعی باشد
 2. و دیدی که انگار آب رودخانه در حال برگشت است، نشان دهنده از دست دادن موقعیت یا افت سطح حرفه ای است.
 3. و ديدن نوشيدن از نهر، جراحت خوب و شفاي آن است اگر بيننده باغ خود را از نهر آب دهد.
 4. و اما غواصی در رودخانه تا رسیدن به قعر، بر حسب حالت قعر، نگران و مضطرب است، خواه گل باشد یا گل.
 5. در مورد قطع رودخانه از این سواحل به کرانه دیگر، بیانگر فرار از ناراحتی یا رسیدن به امری است که قصد دارید.
 6. در مورد قطع شنای رودخانه، نشان دهنده موفقیت در پروژه ها است
 7. استحمام در رودخانه نشانه پیروزی است
 8. قدم زدن بر روی رودخانه در خواب بیانگر ثروت است
 9. شستن پاها در رودخانه نشان دهنده رفاه است
 10. و اما دیدن رودخانه خشک، نشانه سختی یا بیماری است
 11. استحمام در آب رودخانه در خواب به معنای دور شدن از نگرانی، غم، اندوه، درد و خستگی و نیز دور شدن از ترس و اضطراب از چیزی است.
 12. در مورد نوشیدن از آب رودخانه به این معنی است که این شخص در صورت زلال بودن آب رودخانه از زندگی آرامی برخوردار خواهد شد اما اگر آب رودخانه کدر باشد به این معنی است که این شخص کار خطرناکی را می بیند که انجام می دهد. متوجه عواقب آن نیست
 13. اگر زن مجرد یا دختر مجردی ببیند که با آب نهر در حال شستن، غسل یا وضو گرفتن است، نشان از میزان طهارت و عفت و طهارت این دختر است.
 14. در مورد نوشیدن آن از آب رودخانه، به این معنی است که در زندگی خود با خیال راحت زندگی می کند و دارایی فراوانی خواهد داشت و دختر مجرد با دیدن عبور از رودخانه به این معنی است که بر سختی ها و مشکلاتی که در زندگی خود با آن روبه رو می شود غلبه خواهد کرد. زندگی
 15. دیدن رودخانه در خواب زن متاهل به معنای ایمن بودن او از ترس زندگی است که نمایانگر آن بی پولی است و همچنین رودخانه در خواب ممکن است حکایت از شوهری فداکار برای او داشته باشد.
 16. و اما اینکه در خواب ببیند در حال شنا یا حمام کردن در رودخانه یا شستن موهایش با آن در خواب، این خبر خوبی است که در این سال حامله می شود.
 17. اگر زن حامله در خواب رودخانه ای ببیند، این نشانه تولد آسان و طبیعی اوست.
 18. شنا در آب زلال و پاک و پاک رودخانه به طور کلی به معنای میزان اطاعت و ایمان این شخص است و مردی که در خواب شنا می کند به معنای رسیدن خیر و برکت در رزق و روزی است و ممکن است دلالت بر سهولت آن باشد. وضعیت و کمال در کار
 19. و اما خواب شنای شخصی در رودخانه بر خلاف جریان، بیانگر این است که این شخص در کار یا عشق با دشمن، رقیب یا رقیب روبرو است و این تصور که شخص در رودخانه غرق می شود، بیانگر شکست است.
 20. و كسى كه در خواب ببيند كه از رودخانه‌اى به سوى ديگر مى‌گذرد، يعنى سفر او از كشورى به كشور ديگر و عبور از رود دجله يا فرات، ممكن است به معناى ازدواج او با زن عراقى يا به دست آوردن مال فراوان يا رسيدن باشد. موفقیت بزرگی در کار اوست.در مورد عبور از رود اردن در خواب، این بدان معناست که او به اردن سفر می کند و در آنجا اقامت می کند یا با مردم اردن ازدواج می کند.
 21. و اما دیدن رود نیل در خواب، بشارت به آمدن روزی فراوان و پول و خیر می دهد، چه در تجارت و چه در زراعت، و هر که مصری نباشد و ببیند در خواب از آب نیل می نوشد. یعنی برای طلب علم یا رزق به مصر سفر می کند.
 22. و اما کسی که ببیند در رود نیل شنا می‌کند، یعنی در مصر یا سودان زندگی می‌کند و می‌ماند. او به خارج از کشور سفر خواهد کرد.
 23. دیدن رودخانه خشک در خواب مرد به معنای کمی مذهبی یا فقیری است و اما دختر مجردی که در خواب رودی خشک می بیند، داماد نازا یا مرد عقیم (بدون فرزند)
 24. دیدن نهر خشک در خواب ممکن است به این معنا باشد که امسال خیری در آن کم یا ذهنی خالی است و دل این شخص معرفت و بردباری است و خشکی رودخانه بیانگر بخیل بودن مرد است.

تعبیر دیدن رودخانه ها و دریاچه ها در خواب تجاوز ایاد – یوتیوب

چشم انداز رودخانه جاری یوتیوب

تفسیر رودخانه – یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا