چشم انداز کمد برای دختر مجرد، برای زن متاهل، برای یک زن باردار، چه کمد لباس، قابلمه و ظرف، پول آهن، خرید چوب، خالی، باز کردن، بسته شدن، قفل کردن، گم شدن ابن سیرین

چشم انداز کمد برای دختر مجرد، برای زن متاهل، برای یک زن باردار، چه کمد لباس، قابلمه و ظرف، پول آهن، خرید چوب، خالی، باز کردن، بسته شدن، قفل کردن، گم شدن ابن سیرین

 1. منظور از گنجه، مادر است، زیرا مادر تنها دنیای امنی است که در آن انسان می تواند بدون احساس ترس و وحشت یا خیانت زمان و مردم به آغوش خود متوسل شود.
 2. رویای خواب بیننده از کمد در خواب، نشانه قوی دلتنگی برای زمانی است که در شکم مادرش بوده است، یعنی زمانی که خواب بیننده غذا و نوشیدنی خود را بدون کمک او دریافت می کند.
 3. نمای خزانه بازتاب حس بد روانی است که بیننده تجربه می کند، مانند احساس بیگانگی یا تنهایی یا خاطراتی که زخم های عمیقی در درون او به جا گذاشته است.
 4. دیدن بیت المال در خواب نشانه های متعددی دارد. دیدن پول در بیت المال بیانگر محرومیت یا بی پولی است.
 5. دیدن تصاویر به گذشته با خاطرات خوب یا بد آن اشاره دارد و کتاب ها نماد امید و دیدن اوراق و اسناد حکایت از مشکلات و انباشته شدن مسئولیت ها بر دوش بیننده دارد.
 6. دیدن خاک و خاک در کمد، نشان دهنده ضعف و بیماری است و اما دیدن غذا در کمد، بیانگر رزق حلال، مبارک و محفوظ است.
 7. و اما دیدن کمد پر از بشقاب، ظروف و فنجان، اعم از شیشه، سفال یا پلاستیک، تغییری در زندگی فرد بینا و ورود به مرحله جدیدی از زندگی خود است که در آن نیاز به حمایت مادی و معنوی دارد تا او می تواند این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد
 8. این دید ممکن است نشانه ازدواج، مسافرت یا کار باشد
 9. گنجه کوچک در خواب نشان دهنده افق باریک بیننده، تفکر ستودنی او، منابع محدود و توانایی محدود او برای رسیدن به اهدافش در آینده است.
 10. دیدن کمد با کتاب، خودکار، ساعت، تلفن، کلید، تصاویر و غیره از وسایل شخصی صمیمی، دید مثبتی است که بیانگر تغییر مثبت در زندگی بیننده است.
 11. در مورد رؤیای کمد حاوی غذا، این نشان دهنده رزق و روزی است و با وضعیت مالی این فرد مرتبط است، کمد پر از نان (نان) تنها نشان دهنده سختی زندگی و سطح پایین زندگی است.
 12. و کمد پر از میوه و سبزیجات حکایت از زندگی شایسته و تجمل دارد، در حالی که کمد خالی یا دیدن یخچال خالی از مواد غذایی حکایت از فقر و نیاز یا وجود مشکلات، بحران ها و اختلافات عمده اجتماعی دارد.
 13. در مورد دیدن بیننده به گونه ای که گویی در حال جمع آوری و نگهداری اشیاء است و آنها را در مکانی، انبار یا گنجه نگهداری می کند، این نشان دهنده اشتیاق بیننده و جاه طلبی او برای به دست آوردن پول، پس انداز و سرمایه گذاری است.
 14. ذخیره سازی ممکن است به حالتی از ترس و اضطراب اشاره داشته باشد که بیننده تجربه می کند، چه در نتیجه شرایط شغلی، عاطفی یا اجتماعی، و سایر مشکلاتی که ممکن است در زندگی با آن مواجه شویم.
 15. خزانه همان خزانه ای است که فلزی است و شماره مخفی برای باز شدن آن دارد که حاوی پول و اشیای قیمتی مانند جواهرات، جواهرات، اسناد و … از چیزهایی است که بیننده از سرقت و گم شدن آن بیم دارد.
 16. دیدن خزانه در خواب بیانگر آن است که خواب بیننده چه تعداد راز و اطلاعات را می داند و می ترسد که دیگران از آنها مطلع شوند.
 17. خزانه در خواب ممکن است به شنیدن خبرهای خوشحال کننده ای اشاره داشته باشد که به موفقیت، سود یا سلامتی مربوط می شود، اگر آن خزانه بسته و به خوبی تأمین شود.
 18. دیدن خواب بیننده به گونه ای که انگار خزانه اش را دزدیده یا باز کرده اند، بیانگر این است که بیننده خواب فرصت های زیادی را در زندگی خود از دست داده و در معرض خطرات بزرگی قرار دارد.
 19. قفسه کتاب یا کتابخانه، دیدن آن در خواب، بیانگر موقعیت خاصی است که بیننده در آن زندگی می کند، که مشخصه آن خوش بینی و توانایی حل مسائل است.
 20. و اما دیدن کتابخانه با کتب پاره یا کتابهای حاوی موضوعات پیش پاافتاده از قبیل مسائل سحر و جادو یا پر شدن کتابخانه از مجلات زرد و سایر موارد پیش پا افتاده، این نشان دهنده بی اهمیتی بیننده و خالی بودن او و روی آوردن به سرگرمی و دستکاری است. و ارتکاب گناه و نافرمانی.
 21. در مورد دیدن کمد اسباب بازی در خواب، نشان دهنده دلتنگی بیننده خواب برای بازگشت به گذشته و دوستان دوران کودکی است و ممکن است حس از بین رفتن امنیت و سلامت خواب بیننده را نشان دهد، به خصوص آن کمد پر از عروسک و عروس، در حالی که با دیدن کمد اسباب بازی پر از اسباب بازی های دیگر نشان دهنده تمایل خواب بیننده به سود و مالکیت ماشین یا خانه است.
 22. کمد در خواب یک زن مجرد انعکاسی از بیهوشی او است، مانند احساس محرومیت یا سرکوب، بنابراین در خواب او با دیدن کمد لباس پاره، اسباب بازی های شکسته، جواهرات دزدیده شده و غیره واضح است.
 23. و اما دیدن کمد زن شوهردار در خواب، بیانگر ثبات و تعادل خانه و شرایط آن است، اگر آن کمد مرتب و منظم باشد، و کمد پراکنده نشان دهنده پراکندگی زن شوهردار و منفی نگری او نسبت به خانه است. شرایط اطراف، و بنابراین این بینش هشداری است برای سازماندهی سریع و رسیدگی سریع به امور و مشکلات خود در خانه با شوهر یا فرزندان.
 24. و اما دیدن کمد در خواب زن حامله، اگر آزمایش منظم و منظمی داشته باشد، بیانگر حاملگی و وضعیت سالم و پایدار نوزادش است و این نشانه اصرار او برای بیرون راندن افکار منفی از ذهن است. اطمینان از آنچه در راه است، به خواست خدا.
 25. دید کمد لباس (کمد) بیانگر خواسته ها و آرزوهای بیننده نسبت به آینده است، در صورتی که کمد دارای لباس های مجلل و نو باشد و این دید نشان دهنده خوش بینی و تصمیم گیری صحیح بیننده است و کمد چوبی نشان دهنده ایمنی اصول خانه و ارکان آن و اصول خانه در اینجا سازنده نیست، بلکه منظور فرزندان، تحصیل و اخلاق نیک است.
 26. با توجه به دیدگاه ها و تعابیر نگرش اسلامی به دیدن بیت المال در خواب، گفته شده است که بیت المال نشانه دل مرد یا رازی است که حمل می کند و دیدن خزانه آهنین حکایت از ایمنی و حفظ آن دارد. و مقام بلندی که بیننده در میان مردم دارد و نیز گفته شد که بیت المال آهن مخصوصاً زن است، زن محرم و حافظ اسرار شوهر است.
 27. و اما دیدن خزانه از طلا، نماد ذهن و موفقیت تحصیلی و شناختی بینا است.
 28. و اما دیدن کمد چوبی در خواب، منظور خانه ای است که از امنیت و امنیت برخوردار است
 29. نماد قلب پر از خیر و ایمان است، به ویژه آن خزانه ای که حاوی کتاب ها و اشیای ارزشمند است.

چشم انداز خزانه – یوتیوب

تفسیر بینش کمد لباس استاد ایاد العدوان – یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا