معنی بیرون آمدن چیزی از دهان در خواب

ما به شما پیشنهاد می کنیم نخ از دهان خارج شود، برای دختر مجرد خون از دهان، برای زن متاهل برای زن باردار، دیدن مو از دهان، بیرون آمدن شیر از دهان، دهان

معنی بیرون آمدن چیزی از دهان در خواب

 1. که آب زیادی از دهانش بریزد، روزی زیادی به دست آورد
 2. و خروج آب از دهان تاجر راهنمای اخلاص
 3. اگر آب دهانش بیرون بیاید و جلوی جوانی دریبل بزند، راز خود را برای دشمن فاش می کند.
 4. بیرون آمدن آب از دهان انسان، نصیحت عالمی است که به مردم یا جوانی منفعت می رساند، و اگر تاجر باشد، سخنش راست است.
 5. خروج بلغم از دهان به علوم نافعی اطلاق می‌شود که مردم از شیوخ و اهل دعوت و عقلا می‌گیرند و می‌گفتند اگر بیننده در حرفه تجارت کار کند، دیدن دلیل بر صداقت تاجر است.
 6. خواب دیدن سنگریزه از دهانتان بیانگر آن است که ضرری از شما خارج می شود و انشاءالله برای شما تسکین خواهد بود.
 7. و خروج مو از دهان نشان دهنده طول عمر و خروج نخ از دهان نیز نشان دهنده طول عمر است.
 8. طنابی که از دهان خارج می شود اگر از مو باشد نشانه سحر و جادو و اگر از نور باشد نشانه قرآن و اگر از پشم باشد نشانه آن است. دین و دلالت بر طهارت روح و اگر از موی زنده یا زیر بغل باشد دلالت بر شهادت دروغ و نهی از خدا دارد.
 9. بزاق از او بیرون می آید و در دستان جوانی دریبل می زند، زیرا او راز خود را برای دشمن فاش می کند. اگر او در فلان تصارح دروغ می گوید
 10. بیرون آمدن ماده زرد رنگ از دهان بیانگر آن است که به خواست خداوند متعال از ناراحتی و چیزی که روح شما را برانگیخته و به شما آرامش می دهد رهایی خواهید یافت.
 11. سوال: دیدم ماده سفید رنگی به صورت نخ های ضخیم بیرون می آید سعی کردم آن را از دهانم بیرون بیاورم و هر چه بیشتر از آن بیرون آمدم بیشتر سعی کردم آن را استفراغ کنم.
 12. هر که در خواب ببیند که تار یا مویی از گلویش بیرون می‌آید و آن را دراز می‌کند و کوتاه نمی‌کند و کاملاً بیرون نمی‌آید، عمر و نزاع او با رئیسش طولانی می‌شود. با اینکه وزیر بود، علمش زیاد شد. گوشواره پسر آدم حکایت از کانال خانه و چاه آن دارد
 13. پاسخ به این که چیزی از دهان شما بیرون می آید، دلیلی بر این است که از آنچه شما را رنج داده و شما را رنج داده است، بهبود خواهید یافت.

ابن سیرین رویا کارگردانی شعر – یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا