تعبیر شطرنج در خواب – چشم انداز شطرنج در خواب

شطرنج در خواب نوشته ابن سیرین بازی شطرنج برای دختر مجرد برای زن متاهل برای زن باردار برای زن مطلقه

تعبیر شطرنج در خواب

شطرنج در خواب بیانگر همزیستی با افراد مختلط است و پادشاه شهر بزرگی دارد و شادی ها و لذت هاست و بازی شطرنج و تاس و پاشنه حیله گری و فریب و نزاع است.

و هر که ببیند: که شطرنج بازی می کند، عدد کم دارد، و شطرنجی که مردهای منزوی بازی نمی کنند و صاحبان آن می پردازند.

و اگر بازیکن در خواب از حریف طعمه می گرفت پا می گرفت و اگر اسب می گرفت شوالیه می گرفت و اگر فیل می گرفت پادشاه خارجی می گرفت.

و هر که در خواب ببیند: بازی کند و غلبه کند، در او هوشیاری می بیند که از حریف خود در جنگ دیده است، شطرنج جنگ و دشمنی است، علم اسرار، حرکت از موقعیتی به موقعیت دیگر، انحراف در خلق و سفر. شطرنج باز دیدن در خواب نشان دهنده پادشاه است

ابن سیرین در تعبیر خواب شطرنج می گوید: بازی شطرنج و تاس و پاشنه در رؤیا مکروه است، زیرا بیانگر رقابت و مجادله است. و شیخ بزرگوار در تفسیر بازی شطرنج می افزاید: بازی با هر چیزی در رؤیا ایراد دارد به خاطر کلام خداوند متعال در وحی دقیقش.

{یا اهالی شهرها معتقد بودند که صبح هنگام آداب و رسوم، شر ما را برای آنها می آورد؟} آیه 98.

همچنین فرمود: هر که در خواب ببیند که شطرنج بازی می کند، دشمنی آشکار دارد. حسن دیدن آن این است که صاحب خواب نصرت خود را در آن می بیند، ابن سیرین چنین دانسته است که هر که در خواب ببیند که با شخصی شطرنج بازی می کند، در مجادله می خواهد یا نزاع و خدا بهتر می داند تعبیر مدرن یا رویکرد روانشناختی به اهمیت شطرنج در خواب

وقتی اسباب‌بازی‌ها، شکل‌ها و گروه‌هایی از قطعات و جعبه‌های متضاد در رویا ظاهر می‌شوند، رویاپرداز در حال آماده شدن برای رویارویی قاطع ابتدا با خود و سپس به طور کلی با زندگی است. مجموعه ای از درگیری ها، تضادها و دگرگونی هایی است که ممکن است به طور ناگهانی در سطح عملی در زندگی ظاهر شوند و بسته به نتیجه مصاحبه، تأثیر مثبت یا منفی بر جای بگذارند.

تعبیر صفحه شطرنج در خواب

صفحه شطرنج در خواب، دنیایی است که بالا و پایین می شود، و در آن هر که زنده است، کسی که می میرد، می میرد و راست و کج در آن ظاهر می شود، و در آن دویدن و جنگ، و در آن نفرت است. وسوسه، حسادت، ثروت و فقر.

دیدن شطرنج در خواب دلالت بر صداقت در امور دارد و چه بسا حاکی از کتمان و مرگ ناگهانی و راستگویی در گفتن و زن حامله دلالت بر ولادت مستمر دارد.

این نماد سرزمین تقابل و مهره های شطرنج نماد توانایی ها، موقعیت و قدرت است. هر گاه برش بیننده در خواب قویتر و از حریفش بیشتر باشد، خواب به معنای پیروزی و پیروزی آشکار در زندگی است.

مهره ها و مهره ها در رویاها نماد افرادی هستند که خیلی روی آنها حساب می کنید، اما شما جز در مواقعی که به آنها نیاز دارید توجه لازم را به آنها نمی کنید، با این باور که آنها گروهی منافق هستند و نه بیشتر.

رخ در رویای شطرنج، خانه امن یا شخص صادق است، جایگاه ویژه ای در قلب شما دارد و هرگز نباید آن را رها کنید، مگر اینکه احساس نیاز کنید، و سهل انگاری در اینجا ممکن است بیع باشد. ملکی که برای شما عزیز است یا چیزی شبیه آن. و شاید جدایی یکی از عزیزان به دلایل قانع کننده ای مانند سفر

مادیان در خواب در حال بازی شطرنج همان زن خوب یا سودمندی است که وقتی مردهای اطراف شما فرار می کنند از او التماس می کند یا از او کمک می خواهد.

فیل در خواب شطرنج، ماجراجوی سرسختی است که از همه راه ها به دنبال کسب سود است، آنچه برای او مهم است این است که از پیروزی یا کسب غافل نگردد و ظاهر شدن او بر روی تخته شما در خواب بیانگر عزم بی بدیل شما و گاه بی پروایی شماست. روش در برخورد با مسائل

وزیر در خواب شطرنج شخصی است که در نزدیکی شماست. او ممکن است بهترین دوست یا کمک کننده شما باشد و ممکن است نماد زن یا شوهر باشد. نکته مهم این است که این مهره روی تخته شما باقی می ماند نشان دهنده این است که شما فرصت های زیادی برای انجام این کار دارید. موانع را از بین ببرید و محدودیت هایی را که شما را محدود می کند از بین ببرید.شاه در خواب شطرنج نمادی از خود و خود بینا است.اگر او محاصره و محدود باشد و نتواند حرکت کند، نشان دهنده این است که خواب بیننده با مشکلات بی شماری مواجه است و باید روش و راهبردهای خود را تغییر دهد. تا بتواند آن محاصره را بشکند و به سمت یک زندگی گسترده تر و پر از خوش بینی و موفقیت حرکت کند.

شطرنج در رویای یک مرد

مردی که در خواب می بیند که با شخصی شطرنج بازی می کند، بیانگر رویارویی یا رقابت بین آنهاست و این رویارویی مستلزم هوش و حیله گری و حیله گری است. یکی از خصوصیات شطرنج در خواب این است که بیانگر این است که بیننده دارای شخصیتی دوراندیش است و اهداف و جاه طلبی های او گسترده است و دقیقاً به سمت آن اهداف می رود. گام‌های او پایدار و سنجیده است و بهترین چشم‌اندازها آن‌هایی است که مالک می‌بیند که در حال شکست دادن شخصی است که با او شطرنج بازی می‌کند یا مهره‌هایش کاملاً کنترل تخته را در دست دارد.

بازی شطرنج در یک رویا

شطرنج در رویای فرد مجرد، موقعیت ها یا مسائلی که نیاز به بصیرت، آینده نگری و عدم عجله دارد، در واقع یک اتفاق یا رویارویی را به تصویر می کشد که نیاز به رازداری دارد، بهتر است در رویا یا رویا یک نفر با مهره های سفید بازی کنید. زیرا این ممکن است شروع خوب، ثابت و متفکرانه را بیان کند. شطرنج گاهی از سختی های زندگی عبور می کند و صفحه شطرنج از اینجا در میدان باریکی که در آن حرکت می کند عبور می کند.

بازی شطرنج در خواب زن متاهل و زن باردار

شطرنج در خواب یک زن متاهل بیانگر حساب های پیچیده و رویارویی های دشوار است، چه در اداره امور و چه در هزینه های خانه.

یا نیازهای شوهر و فرزندانش. اگر در خواب ببیند که در هنر این بازی مهارت دارد و در آن سرآمد است، بیانگر آن است که او زنی است که می تواند امور خود را اداره کند و از نظر اجتماعی موفق است و بینش او اغلب بینش و درست است. و اینکه بتواند بر همه موانع فائق آید و یا بر آنها غلبه کند و این تعبیر در مورد زن اطلاق می شود.

شطرنج یک بازی معمولی نیست، اساساً بازی پادشاهان است و سپس به رهبران ارتش منتقل شد.

و اشراف و روشنفکران و نویسندگان و متفکران در واقع مظهر حیله گری و حیله گری و خویشتن داری هستند در شطرنج ظاهر می شود.

ورق بازی و شطرنج ‎ YouTube https://www.youtube.com/watch?v=KjTLr6ufNBo

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا