تعبیر خواب گکو دیدن مارمولک در خواب ابن سیرین

دیدن مارمولک در خواب برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار برای زن مطلقه، چه مارمولک بزرگ سیاه در رختخواب جذامی و مارمولک امام صادق و آل نابلسی و غیره

تعبیر مارمولک در خواب

 1. گاکو در خواب مردی گوشه نشین است که امر به معروف و نهی از منکر می کند و غیبت کننده ای است که مردم را به فساد می کشاند.
 2. و هر کس ببیند که مارمولک گوشت او را خورد غیبت کننده اوست و نشان دهنده دشمنی است که با صدای بلند سخن می گوید و او کوهنوردی است که دوست دارد با تلاش شخصی شما ظاهر شود.
 3. اگر او را به قتل رساندی او را رسوا کردی و از رابطه خود با او خلاص شدی و رسول خدا صلی الله علیه و آله از مارمولک یاد کرد و فرمود: عن ام شریک رضی الله عنه. ، که رسول خدا صلی الله علیه و آله او را به کشتن مارمولک ها دستور داد و فرمود: (بر ابراهیم علیه السلام می دمید).
 4. سنگدان در خواب ممکن است نشان دهنده فرار، فرار سریع و فرار باشد.
 5. دهان بستن در خواب ممکن است نشانگر جن یا شیطان باشد. زیرا سبک و سریع است و به سختی دیده می شود و برای از بین بردن آن نیاز به تلاش دارد و برخی از انواع آن سمی است.
 6. این یکی از نمادهایی است که ممکن است نشان دهنده جادو و شیاطین آن باشد. چون در آتش ابراهیم علیه السلام می دمید
 7. و مارمولک ها همه شیطان نیستند، دیدن گکوها گاهی نشان می دهد که کسی هست که پنهانی شما را دوست دارد.
 8. و مارمولک ها در خواب ممکن است نشان دهنده این باشد که شما در حال نادیده گرفتن مردم در اقیانوس هستید
 9. ممکن است نماد دشمنی با خصوصیات بد باشد
 10. ممکن است نگرانی و فکر باشد، اما اگر در خواب از شر آن خلاص شوید، بهتر است
 11. ممکن است هشداری از سوی افراد بد وجود داشته باشد
 12. مارمولک زن بدی است که با غیبت راه می‌رود و از نیکی نهی می‌کند و مهم‌ترین ویژگی آن پستی و پستی است.
 13. مارمولک در خواب بیانگر همنشینی با پست ترین افراد است و بیانگر بدی است.
 14. مارمولک در خانه ها، اتاق ها و آشپزخانه ها بد است و در خواب خوب است آن را بکشید یا از جایی که وارد شده است خارج کنید.
 15. رویای مارمولک برای یک زن متاهل این نماد یک مشکل حل نشدنی در خانه او است که ممکن است به پول یا امرار معاش مربوط باشد
 16. بیانگر تفاوت های گذرا بین همسران است
 17. اگر زن متاهل ببیند که او را زیر گرفته یا می کشد، از نگرانی، خستگی یا پریشانی خلاص می شود.
 18. و گفته شد که قرض او ادا می شود یا حاجتش برآورده می شود
 19. تعبیر مارمولک برای دختر مجرد به شخص ریاکار و چاپلوس دلالت می کند
 20. اگر زن مجردی او را در خواب ببیند، نشان دهنده حضور فردی است که هر از گاهی او را اذیت می کند یا او را آزار می دهد، زیرا برای دختری سخت است که به راحتی از شر او خلاص شود و اغلب مرد است.
 21. و مارمولک در یک رویا می تواند نماد یک دختر حسود، حسود یا شایعه پراکنده باشد.
 22. مارمولک نماد زن باردار است به ترس ها و وسواس های زنان در مورد مادر زایمان یا بارداری
 23. اگر زن حامله ببیند که مارمولک را می کشد یا با کفش از روی او می دود، مراحل سخت بارداری را پشت سر می گذارد و انشاءالله زایمان آسان می شود.
 24. عبور کشتن یک مارمولک بزرگ در خواب برای رفع غم و اندوه یا گرفتاری های بزرگ مانند بدهی، بیماری و زندان
 25. با توجه به مارمولک کوچولو رو بکش این نشان می دهد که مشکلات کوچک مانند مشاجرات یا اختلافات درون خانواده برطرف می شود
 26. در خواب دیدن مردی که گویی در حال پختن مارمولک یا خوردن گوشت آن است خوب نیست، زیرا در تعبیری که نماد شکست، شکست، بیماری یا افتادن در دام یا دام هایی است که توسط زنی بدکار یا متقلب گذاشته شده است.
 27. ذبح آنها ستودنی نیست همانطور که چهارپایان ذبح می شوند.
 28. هر کس در خواب ببیند که مارمولک پا یا دست او را گاز می گیرد، چیز ناخوشایندی یا نافرمانی می آید.
 29. و نیش گکو اخطار نیست، چنانکه نیش مار است، بیننده خواب نیش آن را در خواب نمی بیند مگر اینکه مرتکب خطا یا جرمی شود.
 30. دیدن مارمولک در خواب ابن شاهین: یعنی دشمن ضعیف، غیبت کننده، فاسد کننده مردم، پس هر که ببیند چیزی از آن را بزند، بر انسان نیز اثر می گذارد.

مارمولک یا جذام چیست؟

مارمولک یا همان چیزی که به نام “جکو” شناخته می شود، یکی از خزندگان کوچکی است که به عنوان فلس دار طبقه بندی می شود، هر یک از حیواناتی که بدن آنها با فلس پوشیده شده است. سنگدان در بیشتر مناطق جهان یافت می شود و جانوری است که در مناطق گرم زندگی می کند. رنگ های مارمولک متفاوت است، برخی از آنها قرمز، سبز، قهوه ای و برخی می توانند رنگ پوست خود را برای استتار تغییر دهند. ممکن است برخی در خواب ببینند که یک مارمولک بزرگ سفید، سیاه و سبز را در خواب ببینند، پس تعبیر آن خواب یا خواب چیست؟

مارمولک زمانی که در شب ظاهر می شود صدا می دهد و برای برقراری ارتباط با مارمولک های دیگر غشاء نازکی روی چشم دارد و انواعی از آنها وجود دارد که می توانند طی یک فرآیند دم خود را از بقیه بدن جدا کنند. خود شکافت نامیده می شود. می تواند به لطف پدهای چسبنده روی پنجه های پاهایش بالا رود و از پشه ها، حشرات کوچک و ملافه تغذیه کند.

تعبیر مارمولک در خواب

او مردی گوشه گیر است و امر به معروف و نهی از منکر می کند و غیبت کننده ای است که مردم را مفسد می کند و هر که ببیند گکو گوشت او را خورد غیبت کننده اوست و به دشمنی که سخن می گوید اشاره می کند. بداً و او کوهنوردی است که دوست دارد با تلاش شخصی شما ظهور کند، با او و رسول خدا صلی الله علیه و آله از مارمولک یاد کرد و فرمود: عن ام شریک رضی الله عنه. با او که رسول خدا صلی الله علیه و آله به او دستور داد که مارمولک ها را بکشد و فرمود: (بر ابراهیم علیه السلام دمید) بخاری. ابوبکر بن ابی شیبه به ما گفت، سفیان بن عیینه به ما گفت از عبدالحمید بن جبیر، از سعید بن المسیب، از ام شریک (صلی الله علیه و آله و سلم). به او دستور داد جغدها را بکشد) سنن بن ماجه به ما گفت محمد بن عبدالملک بن ابی الشوارب به ما گفت عبدالعزیز بن مختار، سهیل به ما گفت از پدرش از ابوهریره. رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: «کسی که در اولین ضربه ضلالتی را بکشد، برای او فلان کار نیک است، نیکوتر از آنچه بار دوم ذکر کرد). سنن بن ماجه در صحیح مسلم از طریق عبدالرازق معمر از زهری از عامر بن سعید از پدرش به ما گفت که پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم امر فرمودند. کشتن دسته ها و آن را فوسیق نامیدند. و از ابوهریره رضی الله عنه که رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرماید: «هر کس در اولین ضربه طفلی را بکشد صد حسنه برای او ثبت می شود». و در دومی بدون آن و در سومی بدون آن و در روایت (در ضربه اول از هفتاد حسنه) صحیح مسلم. زنی با چوب زیر بغل بر عایشه وارد شد و گفت: این چیست؟به این سنگدان گفت زیرا پیامبر خدا صلی الله علیه و آله وسلم به ما فرمود که چیزی نیست که نکند. ابراهیم علیه السّلام را جز این حیوان را خاموش کن، پس دستور داد آن را بکشیم و کشتن بهشت ​​را نهی کرد، مگر دو پا و قطع شده، زیرا چشم را تار می کنند و آنچه را در آن است فرو می ریزند.

رسول خدا به دلایل دیگری دستور کشتن او را صادر کرد که آن را انتقال بیماری های خطرناک به انسان ذکر کرد. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمود: (اگر شیطان در خواب با یکی از شما بازی کرد، این موضوع را به مردم نگویید) به روایت مسلم. رضی الله عنه می فرماید: «خواب نیک از جانب خداست، پس اگر یکی از شما چیزی را که دوست دارد ببیند، جز با کسی که دوستش دارد، سخن نگوید.» به روایت بخاری. . صلوات الله علیه و آله و سلم فرمود: «از نبوت جز بشارت نمانده است: رؤیای صالح.» به روایت بخاری. حضرت صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: (اگر یکی از شما خوابی دید جز به عنوان نصیحت یا عالم نگوید) به روایت احمد.

تعبیر مارمولک یا بورسا – YouTube

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا