تعبیر ادرار کودک در خواب دیدن ادرار کودک در خواب

خواب ادرار بچه ذکور، بچه کوچکی که روی لباس من ادرار می کند، خواب بچه ای که بر تو ادرار می کند، برای زنان مجرد، برای زنان متاهل، برای زنان باردار، برای زنان مطلقه، برای ابن سیرین و بیشتر

تعبیر ادرار در خواب

 1. دیدن ادرار در خواب، علامت آن است که به زودی در زندگی آرامش خواهید یافت و زندگی بدون مشکل خواهید داشت
 2. برای خانم ها مسئله یا نظری هست که در دوره آینده به او ارائه می شود و در خود تردید زیادی از او پیدا می کند، اما این ایده ممکن است انشاءالله برای او سود زیادی داشته باشد و این دید ممکن است نشان دهنده این باشد که صاحب بینایی در شیر دادن به فرزندش با مشکل مواجه خواهد شد.
 3. تعبیر بول کودک بیانگر این است که بیننده خواب در صورت کارمند بودن برای او ترفیع می گیرد و شاید ضرر و زیان از او و شوهرش برطرف شود.
 4. بول کردن در خواب به طور کلی به خرج کردن اشاره دارد، پس هر کس در خواب ببیند که در جای نامعلومی بر خود ادرار کرده است، بیننده با زنی از اهالی آن محل ازدواج می کند.
 5. و هر کس در خواب ببیند که در محراب بول می کند، پسری عالم برای او خواهد بود.
 6. و اما کسى که در خواب ببیند که خون مى‏دهد، با زنى که بر او حلال نیست و نمى‏داند همبستر مى‏شود.
 7. و هر کس در خواب ببیند که ایستاده ادرار می کند، اسراف کننده است بی آنکه بداند چگونه آن را انفاق کند.
 8. هر که در خواب ببیند که در برابر عابران ادرار می کند یا ادرارش بوی نامطبوع می دهد، دیدن او بیانگر چیزی است که از او روشن می شود.
 9. هر که در خواب ببیند بول می کند خرج می کند که به او برمی گردد
 10. هر که در خواب ببیند که در چاهی بول کرده است، از کسب حلال انفاق می کند
 11. اگر پل را در وسط اتاق دیدید، این نشان دهنده حسادت و نفرت برخی نزدیکانتان است.
 12. اما اگر خواب ببینید در جعبه ادرار می کنید، بیانگر آن است که از شر یک عادت قدیمی و آزار دهنده خلاص خواهید شد.
 13. اگر خواب ببينيد كه ادرار مي كنيد، بيانگر آن است كه هديه كوچكي از كساني كه خيلي دوستش داريد، دريافت خواهيد كرد
 14. و اگر در خواب شخصی را در حال ادرار دیدید، بیانگر آن است که این شخص منتظر اظهارات زیبا یا هدیه ای برای شما است.
 15. اگر در خواب کودکی را ببینید که در حال ادرار کردن است، به این معنی است که در آینده ای نزدیک شاد زندگی خواهید کرد.
 16. اگر خواب ببينيد كه قادر به ادرار نيستيد و ادرار كردن برايتان مشكل است، بيانگر آن است كه براي حل مشكلات خود از دوستي كمك مي گيريد.
 17. اگر خواب ببینید که میل خود به ادرار کردن را مهار می کنید، نشان دهنده این است که زمان کافی برای در میان گذاشتن راز خود با یک دوست نزدیک یا دوست دختر خواهید یافت.
 18. بوییدن ادرار در خواب بیانگر این است که در زمینه حرفه ای خود در مسیر درستی قرار گرفته اید.
 19. اگر در خواب دیدید که لباسهای خود را با ادرار آغشته کرده اید، این بدان معناست که شخصی می خواهد شما را کوچک جلوه دهد و شما را تحقیر کند.
 20. و کسى که در خواب ببیند قسمتى از آن را بول کرده و قسمتى از بول را در خود نگه داشته است، رؤیت او حاکى از از بین رفتن قسمتى از مال او و بقاى آن است در صورتى که بیننده خواب از صاحبان مال باشد.
 21. اگر صاحب رؤیت از صاحبان مال نباشد و در مضیقه و مضطر باشد، رؤیت او حاکی از از بین رفتن برخی از نگرانی ها و بقای برخی دیگر است.
 22. هر کس در خواب ببیند که در جامه بول کرده، بیننده اگر مجرد باشد ازدواج کند یا اگر ازدواج کند صاحب فرزند می شود.

تعبیر ادرار کودک در خواب برای زن مجرد

دختری که در خواب ببیند کودکی در حال ادرار کردن بر روی اوست در حالی که در دستان اوست این خواب بیانگر زوال نگرانی و مژده به رزق و روزی وسیع و مالی در آینده است دختری که در خواب کودکی را در حال ادرار می بیند و او با او بازی می کرد و در مقابل او ادرار می کرد، خواب نشانه چیزهای آسان است و بهبود امور زندگی در زندگی آینده است.

تعبیر ادرار کودک در خواب برای زن متاهل

زن متاهلی که می بیند کودکی در خواب ادرار می کند، این دید نشان دهنده تسهیلات و امکاناتی است که در زندگی و رابطه با شریک زندگی و نزدیک شدن به پایان مشکلات زناشویی وجود دارد، ممکن است با شوهر خود با آن مواجه شوید.

تعبیر ادرار کودک در خواب برای زن باردار

زن حامله ای که ببیند بچه در خواب ادرار می کند و بچه کوچک است و بر شوهرش ادرار می کند، شوهر مقام بزرگی را اشغال می کند و به موفقیت می رسد، اگر زن حامله خواب ببیند، بیانگر آن است که حاملگی او خواهد بود. تسهیل می شود و در دوران بارداری مشکلی پیش نمی آید کودکی که در خواب ادرار می کند و او را از ادرار کردن باز می دارد این خواب نشان می دهد که در واقع مانعی در رفع مشکلاتی است که از آن رنج می برد و ناخواسته برای ورود به آن تلاش می کند. به مشکلاتی که اجتناب ناپذیر بودند.

تعبیر ادرار کودک در خواب برای زن مطلقه

زن مطلقه ای که می بیند کودک کوچکی در خواب بر او ادرار می کند در حالی که کودک را حمل می کند، این رؤیت اشاره به یافتن راه حلی برای تمام مشکلاتی است که از آن رنج می برد و کودک پسر او بود و بر دستش ادرار می کرد. چشم انداز قریب الوقوع به دست آوردن پول و انعام از تجارت بدون برنامه ریزی برای آن است.

تعبیر ادرار کودک در خواب برای مرد

مرد متاهلی که در خواب ببیند بچه‌ای را حمل می‌کند یا بچه در دامان است و در خواب ادرار می‌کند، نشان می‌دهد که در یک مکان معتبر شغل ممتازی پیدا می‌کنید و پول زیادی به دست می‌آورید تلاش کافی برای انجام کار. برای رسیدن به اهداف خود به خصوص در سطح کاری

تعبیر ادرار کودک در خواب برای مرد جوان

جوان مجردی که در خواب کودک خردسالی را در حال ادرار کردن در خیابان می بیند این خواب نشانه به دست آوردن معشوق برجسته ای است که آرزو می کند و زندگی او آسان و ساده و بدون مشکل خواهد بود مشکلات او و خداوند خواهد بود. به او شریک زندگی عطا کن

تعبیر ادرار مرده در خواب

دختر مجردی که در خواب ببیند مرده ای وجود دارد و خواب ادرار کرده است، نشانه آن است که متوفی به سرنوشت محبوب خدا دچار شده و خداوند گناهان او را بخشیده است.

جوان مجردی که در خواب ببیند مرده ای ادرار کرده است، بیانگر این است که اوضاع بهتر می شود و مشکلات برای بیننده خواب برطرف می شود.

تعبیر خواب ادرار – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=4wF0XwjpbNU

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا