تعبیر پیراهن آبی در خواب دیدن پیراهن آبی در خواب

معنی پیراهن آبی برای دختر مجرد، برای زن متاهل، برای زن باردار، برای زن مطلقه، برای مرد متاهل، برای زن مجرد، خواه پوشیده خرید دوخت، نو، کثیف، تمیز، بلند، کوتاه باریک، پهن، روشن، تیره و غیره برای پیراهن آبی ابن سیرین

اول: معنی رنگ آبی در خواب به طور کلی

 1. رنگ ها در زندگی واقعی مانند رویاهایشان تاثیر مهمی دارند و همچنین بر وضعیت عاطفی و وضعیت روانی درون فرد منعکس می شوند.
 2. و چشم انداز در اینجا اشاره ای به شادی، احترام و آسایش در خانواده است
 3. فردی که در خواب خواب آبی می بیند اگر مشکلات، سوء تفاهم ها و تنش هایی در خانواده داشته باشد
 4. این بینش بیانگر آن است که صاحب بینایی در مدت کوتاهی از میان مشکلات و نگرانی های درون خانواده اش برمی خیزد و روزهای خوشی فرا می رسد.
 5. او می گوید آبی یکی از زیباترین رنگ هایی است که می توان دید، به معنای تجمل، ثروت، برکت، فراوانی و سود است.
 6. کسي که در خواب رنگ آبي مي بيند به اين معناست که از راه آسان و بدون خستگي و انحراف و کجي از ديگران سود مي برد.
 7. همچنین به این معناست که کسی که در خواب رنگ آبی را در خواب ببیند، خوب و عزیز زندگی می کند و در شادی و آرامش حضور خواهد داشت.
 8. رنگ آبی رنگ زیبایی است و نشان می دهد که فرد در دورانی از آرامش، آرامش، امنیت و آسایش حداکثری زندگی می کند.
 9. همچنین این بینش در عین حال بیانگر آن است که صاحب بینش به دلیل گذراندن روزهای غم انگیز، سخت و ناموفق، احساس نیاز به رهایی از مشکلات در جستجوی آرامش خواهد کرد.
 10. رنگ آبی نشان دهنده امیدها، رویاها و جاه طلبی ها است. اینکه این بینش نشان از لذت بردن از پشت سر گذاشتن روزهای غمگین و بد است و یا نشان از تلاش بزرگی است که برای این امر انجام می دهد.
 11. این بینش بسیار مبارک و خوبی است. زندگی خصوصی، زندگی خانوادگی و زندگی اجتماعی را نیز بیان می کند
 12. این که بینا در خانواده در سلامت و تندرستی باشد، خانواده ای را تشکیل دهد که همیشه با عشق و تفاهم اداره می شود و این فرصت را خواهد داشت که هر طور که می خواهد بچه دار شود.
 13. کسی که در خواب رنگ آبی را می بیند به این معنی است که فرزندان، همسر، مادر و پدرش بسیار خوش شانس خواهد بود و همیشه از آنها خیر می بیند.
 14. تعبیر می شود که بینا مدیر تجاری بزرگی می شود، بدون اینکه له شود به جای او می نشیند و سود زیادی به دست می آورد.
 15. نقل شده است که رنگ آبی در خواب یکی از بهترین رنگ های خوب است که بیانگر شادی است.

تعبیر پیراهن آبی در خواب

 1. تحولاتی که او در مسائل مربوط به تجارت تجربه خواهد کرد به ذهن متبادر می شود. این تحولات به معنای ظهور سود کلان برای او یا مشارکت است. دوران مبارکی که پس از موفقیت در عرصه بازرگانی وارد خواهد شد، کوتاه نخواهد بود.
 2. یعنی رسمی این بیانگر بینشی است که می تواند یک دولتمرد باشد یا می تواند شغل رسمی در یک نهاد دولتی داشته باشد. به تعبیری دیگر به این معناست که مقام و مرتبه بینا افزایش می یابد.
 3. یعنی خوشبختی، زیبایی و مهربانی. نشان دهنده ثروتی است که با بازی های شانسی و قرعه کشی به دست می آورد و مژده هایی که به دست می آورد
 4. همچنین نشان دهنده لانه ازدواج خوشبختی است که در مدت کوتاهی ایجاد خواهد کرد، پیوند روزافزون اعضای خانواده و صفحه جدیدی که در رابطه با کار باز خواهد شد.
 5. یعنی توجه دقیق به افرادی که به خانه او می آیند
 6. دیدن شخصی که پیراهن آبی می فروشد در خواب، نشان دهنده آن است که با هموار کردن راه یکی از اقوام یا یکی از اعضای خانواده، شراکت جدیدی را ایجاد می کند تا تجارتی را که ایجاد خواهد کرد، گسترش دهد. با این مشارکت سود زیادی نصیب او خواهد شد و مشکلات کاهش می یابد.
 7. به ورود به تجارت یک مؤسسه دولتی یا انجام تجارت با یک نهاد رسمی اشاره دارد. گفته می شود صاحب چشم انداز کارفرمایی خواهد بود که مدتی پیش به لطف عزم و حوصله خود برای ورود به آن تلاش کرد و با این کار تغییرات بزرگی را در زندگی خود تجربه کرد و بالاترین مناصب را به دست آورد.
 8. پوشیدن پیراهن آبی در خواب نشان دهنده سود بسیار زیادی در کار است که راه را برای دوست مورد علاقه او هموار می کند.
 9. همچنین باز شدن درهای کسب و کار جدید را با سرمایه گذاری این سود بیان می کند و فرصت های شغلی جدیدی خواهد داشت
 10. فردی با این دید در زندگی واقعی خود فرصت هایی خواهد داشت.

تعبیر یوتیوب از پیراهن آبی https://www.youtube.com/watch?v=xqlV65dYGhE

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا