تعبیر آتش مرا سوزاند در خواب دیدم در آتش هستم

خوابی که می سوزی برای دختر مجرد، برای دختر متاهل، برای زن حامله، خواه در آتش افتادن، سوختن بدن، صورت، دست و پای ابن سیرین و غیره.

 1. آتش در خواب به بیش از یک نماد اشاره دارد. ممکن است به فساد، نزاع، اختلاف بین اطرافیان یا گفتار غیر اخلاقی اشاره داشته باشد.
 2. آتش ممکن است به شخصی با نفوذ، مانند یک حاکم، سلطان یا رئیس جمهور اشاره داشته باشد، اما او همیشه عصبانی است.
 3. آتش به معنای پول حرام است و ممکن است اشاره به رزق و روزی وسیع و بهره مندی از روشی باشد که قبلاً معتقد بودند.
 4. اگر بیننده در جایی آتش سوزان ببیند، بیانگر آن است که آن مکان ویرانی و جنگ خواهد داشت.
 5. دیدن آتش سوزان در مکانی بیانگر این است که صاحبان این مکان قائم نیستند و گناهان و گناهان زیادی دارند.
 6. ابن سیرین می‌گوید: هرکس ببیند شخصی که می‌شناسد سوخته است، نشان می‌دهد که این شخص مشکلی را پشت سر گذاشته است که اوضاع و احوال او را تغییر داده است و نمی‌تواند به حالت قبل برگردد.
 7. هر کس دید که او را در آتش انداخت، ولی او نسوخت، دلالت بر ظالمی است که ظلم خود را بر بیننده می ریزد، ولی بعد از گذشت زمان، خداوند آن مقام را هدایت می کند و بیننده به خاطر فرموده خداوند متعال از آن لذت می برد. گفتیم ای آتش سرد باد و سلام بر ابراهیم.
 8. هر که ببیند آتش او را سوزاند، نشان می‌دهد که بر خلاف میل خود به سفر می‌رود یا از کشور یا منطقه‌اش عذاب و اخراج می‌شود یا به بیماری سختی مبتلا می‌شود که از آن شفا نمی‌یابد.
 9. هر کس دید که آتش بدن او را سوزانده است، دلیل آن وجود مشکلاتی است که بر اهل خانه بیننده خواب و خود بیننده خواب نیز وارد می شود.
 10. و هر چه آتشی که در خواب او را سوزانده قویتر باشد و آتش قویتر باشد نشان دهنده آن است که این مشکلات تاثیر دردناکی خواهد داشت و این مشکلات توسط مسئول عصبانی ایجاد شده است.
 11. و هر که ببیند از آتش دود بیرون می‌آید که بدنش را می‌سوزاند، نشانگر آن است که مال حرام یا مال یتیمان را می‌گیرد.
 12. هر کس فکر می کند آتش جرقه می اندازد، توضیح می دهد که به خاطر آن پولی که حلال نیست، دعوا و اختلاف زیاد می شود.

تعبیر سوزاندن در خواب – YouTube رؤیای سوزاندن پا – YouTube تعبیر صورت سوخته در خواب با استاد ایاد العدوان – YouTube چشم انداز سوختن مو – YouTube

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا