تعبیر گریه مرده در خواب دیدن گریه در خواب

معنی گریه برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، چه برای امام صادق، دیدن مرده، غمگین، گریه بر ناراحت، فریاد مرده در آغوش گرفتن زنده توسط ابن سیرین.

 1. دیدن گریه در خواب به این معنی است که نتیجه دستور یا عملی است که بیننده خواب انجام داده و پشیمان شده است یا نشان از گرفتاری ها و مشکلاتی است که بیننده با آن مواجه است و از آن عبور می کند.
 2. دیدن مرده در حال گریه کردن در خواب ممکن است هشداری باشد برای بیننده که از شیوه زندگی قبلی خود پیروی نکند تا مثلاً پشیمان نشود یا او را از افتادن در چیزی برحذر دارد.
 3. هر کس در خواب ببیند که جمع یا گروهی از مردگان گریه می کنند و آثار غم و اندوه بر آنها ظاهر می شود یا لباس های کثیف و پاره بر تن دارند، مثلاً به خواب بیننده هشدار می دهد که فقر به خانه اش می رسد. یا اینکه یکی از اهل بیت او مرتکب فحشا و نافرمانی شود.
 4. دیدن حال مرده از گریه و اندوه به شادی تبدیل می‌شود، یعنی بلایی که بر بیننده وارد می‌شود زیاد طول نمی‌کشد و یا اینکه یکی از اعضای خانواده در شرف افتادن است و مرتکب عمل ناشایست می‌شود، اما خداوند او را نجات داد. از آن و او را پنهان و حفظ کرد.
 5. دیدن شخصی که گویا مرده ای از خوشحالی زیاد می خندد، ناگهان صورتش برمی گردد و غمگینی بر او غالب می شود، این نشان می دهد که مرده بر اساس دین مبین اسلام نمرده است، زیرا سیاهی صورت در خواب نماد خیانت است و دیدن تغییر حال متوفی از شادی به غم به معنای مجازات بد او در آخرت است.
 6. اگر کسی در خواب مرده ای را ببیند که او را نمی شناسد و این مرده غمگین است و لباس پاره به تن دارد یا مریض است، این پیامی است برای بیننده که مسائل زندگی خود را مرور کند و به دقت و مکرر در مورد آنها فکر کند. ، زیرا این بدان معناست که چیزی یا دستوری در زندگی او وجود دارد که باید بر اساس قانون خدا و مبانی اسلام و ترس از خدای متعال در کاری که با اعمال انجام می دهد مورد قضاوت قرار گیرد.
 7. اگر مرده‌ای ببیند که او را مریض می‌شناسد و لباس‌های کثیف می‌پوشد، بیانگر شهوات و گناهان بیننده است.
 8. دیدن مرده مشغول غم، گریه یا خستگی، نماد زندگی بیننده، گناهان و اعمال بد اوست، در صورتی که مرده برای بیننده شناخته شده نباشد.
 9. دیدن شخصی که انگار در قبرستان است و مرده ها را می بیند که از جای خود برمی خیزند، این حکایت از مصیبت، بیماری همه گیر یا افزایش قیمت دارد که گریبان مردم این کشور را می گیرد یا مردم آن مورد ظلم قرار می گیرند. و مصیبت
 10. دیدن مرده کافر در خواب، بیانگر رفع گرفتاری و رفع نگرانی و خستگی از بیننده است.
 11. دیدن دعوا یا دعوای شخصی با مرده و نزاع با او، بیانگر آن است که بیننده مرتکب گناه یا گناهی شده است که باید فوراً برای آن استغفار کند، پشیمان شود و به درگاه خداوند توبه کند.
 12. دیدن میت که به بیننده ضربه می زند، بیانگر سؤال و نیاز میت به ادای دین از طرف او است یا صدقه او جاری است یا دعای مستجاب است.
 13. دیدن مرده برهنه از دنیا ستودنی است، چنانکه ابن سیرین گفته است که بیانگر خروج مرده از دنیا بدون گناه و حال خوب او در آخرت است.

تعبیر خواب گریه مرده – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=ehTmS60k6Bk

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا