تعبیر صلیب در خواب دیدن صلیب در خواب

دیدن صلیب برای مسلمان برای دختر مجرد، برای زن شوهردار، برای زن باردار، چه طلا، چه صلیب پوشیدن، یک علامت خالکوبی، یک گردن بند بر روی دست، برای ابن سیرین.

 1. صلیب در لسان وصف مرد نیرومند یا نیرومند است و بر پاکی نسب نیز دلالت دارد مثلاً گفته می شود: فلانی صلب عرب است که به معنای عرب اصیل است و صلیب. هر شکلی از دو خط متقاطع است و عمدتاً از چوب، آهن و طلا ساخته شده است.
 2. صلیب همچنین یک نماد مذهبی برای مسیحیان یا مسیحیان است و در مراسم عبادت، عبادت و نیایش پذیرفته می شود.
 3. صلیب در تعبیر خواب برای مسلمانان حاکی از دروغ، تهمت یا دروغ و شاهد دروغین است که اکثر مفسران بر آن اتفاق نظر دارند، چه ابن سیرین در کتاب تعبیر خواب بزرگ و چه نابلسی در کتاب معروفش (عطر المخلوقین). در تعبیر خواب).
 4. در مورد مسیحیان، صلیب نماد شرافت و شرافت و همچنین شفا است و دیدن آن برای مسیحی مژده است، چه حکم شود و چه معلق.
 5. مفسران از دیدن صلیب در خواب متنفر بودند و بیشتر آنها صلیب را نماد دروغ، ظلم یا ادعا می دانستند، در حالی که در یک رویا، مردی بد ذات و در گفتار و کردار فریبکار و یا نیکوکار است. ، و گفته شد که این نشانه شکست یا تکبر است
 6. صلیب در خواب زن متاهل نماد دعوا و قطع ارتباط است اگر ببیند چوبی یا مسی است نشانه بدشانسی است.
 7. اگر در کمد یا بالا یا زیر تخت قرار گیرد ممکن است نشان دهنده جدایی یا فرار باشد
 8. زن متاهلی که صلیب آویزان را در خانه خود می بیند ممکن است دچار مشکلات مادی یا اجتماعی شود
 9. خالکوبی عموماً در رویاها منفور است و نشان دهنده گمراهی و کفر و ترسیم است و همچنین بیانگر دروغ و کذب و بدعت است خالکوبی صلیب که روی دست کشیده شده در خواب نشانه بدشانسی است اگر خالکوبی روی دست باشد. دست و بازو یا شانه راست و نشان دهنده تملق و دروغ است.
 10. خالکوبی صلیب بر روی دست در خواب مسلمان نشان دهنده عهد و پیمان با شیطان است، به این معنی که بیننده ممکن است به عملی برسد که در آن لغزشی یا گناهی رخ دهد که از نظر عرف مردود باشد و از نظر اخلاقی تحقیر شود. مسلمان.
 11. آنکه در خواب ببیند که صلیب بر گردن یا گردن یا سینه می گذارد یا صلیب می گذارد، سپس در بیداری دنبال هوس یا هوس می رود.
 12. و صلیب در این زمینه برای مرد یا زن مسلمان نماد شیطان و بدی های اوست
 13. این عبارت بر اساس رویکرد اسلامی آمده است و البته در مورد مسیحیان صدق نمی کند، زیرا صلیب بستن برای مسیحیان نماد حفظ و امان است و تعبیر آن دقیقاً برعکس آنچه در کتب تعبیر خواب آمده است. با اشاره اسلامی

تعبیر صلیب در خواب مسیحیان

 1. صلیب در خواب نمادی از یک شخصیت به طور کلی خوش خیم است
 2. اگر در خواب صلیب درخشانی ببینید ممکن است بیانگر آن باشد که اتفاق خوبی خواهد افتاد.درخشیدن صلیب در خواب مژده ای برای مسیحی است.
 3. صلیب نیز در خواب بیانگر دوری از خطرات و دوری از رذیلت یا امیال است
 4. صلیب پوشیده از الماس، یاقوت کبود و سنگ های قیمتی ممکن است به معنای پشت سرگذاشتن دروغ یا تابو باشد.
 5. اگر در خواب ببینید که صلیب بر سینه خود دارید و به مسیحیت گرویده اید، بیانگر اخلاص، فداکاری و تمایل شما به فداکاری در راه دیگران (عزیزان، دوستان و نزدیکان) است.
 6. صلیب در خواب یک مسیحی خبر از طلوع فجر و زندگی جدید پر از فیض و حقیقت می دهد
 7. صلیب در رویای یک زن مسیحی نشان دهنده اشراف، غرور و افتخار است
 8. صلیب نقره ای در خواب بیانگر خبر خوب، پاداش یا جبران چیزی است که از دست رفته است
 9. هر شکلی که در خواب به شکل صلیب در می آید، دلالت بر شادی ها و شادی های بزرگ دارد
 10. صلیب شکسته در خواب ممکن است نشان دهنده غم و اندوه یا ناراحتی بزرگ باشد و صلیب شکسته نیز نمادی از شکست و شکست است.
 11. اگر در خواب ببینید که یک صلیب به عنوان هدیه دریافت می کنید، نشان دهنده بازگشت مادی یا درآمد قابل توجه مالی است.
 12. صلیب چوبی در خواب نماد پشیمانی است، در حالی که صلیب آهنی نشانه قدرت و نفوذ است و این تعبیر فقط برای مسیحیان و مسیحیت صدق می کند.
 13. صلیب ساخته شده از مس نشان دهنده چیزی ناخوشایند است، مانند بیماری یا شکست
 14. صلیب ساخته شده از طلای خالص در خواب بیانگر ثروت، اعتبار و موقعیت اجتماعی بالا است
 15. صلیب نظامی یا نظامی در خواب نماد شرافت، حیثیت و شکوه یک مسیحی است
 16. اگر در خواب شخصی را دیدید که گردنبندی را به شما تقدیم می کند که روی آن صلیب است، نشانه پایان مشکلات شما و پایان یافتن موانعی است که در زندگی با آن روبرو شده اید.
 17. اگر در خواب صلیب خود را گم کردید، بیانگر سهل انگاری و عدم جدیت شما در برخورد با امور مهمی مانند سلامتی، کار و خانواده است.
 18. اگر در خواب ببینید که صلیب بزرگی را بر روی کمر یا شانه های خود حمل می کنید، به این معنی است که با مشکلات و دردهای زیادی روبرو خواهید شد، اما با قاطعیت و قاطعیت با آنها روبرو خواهید شد.
 19. مسیحی که در خواب ببیند که بر صلیب به صلیب کشیده شده یا شکنجه می شود، ممکن است با موقعیت هایی مواجه شود که از او قربانی شود یا نقش برجسته ای در جامعه داشته باشد و راه اصلاح طلبان را در زندگی خود طی کند.

تعبیر خواب صلیب – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=Y75feYlz0bs

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا