تعبیر خالکوبی در خواب دیدن خالکوبی در خواب

دیدن خالکوبی برای دختر مجرد، ازدواج با زن باردار، سبز رنگ، برداشتن نقاشی روی بازو، گردن، دست، بدن، صورت، پا، مرد، پشت، به شکل قلب یا تیر، عقرب، عنکبوت، اثر ابن سیرین تاتو

تعبیر خالکوبی در خواب

 1. خالکوبی در حالت بیداری، تغییر در رنگ پوست یا پوست، و در خواب ممکن است نشان دهنده تغییر شخصیت بیننده به سمت یک ویژگی یا شخصیتی باشد که با خالکوبی کشیده شده و موقعیت آن مطابقت دارد.
 2. خالکوبی در خواب نمادی از باورها و اعتقادات شخصی است و نشان دهنده هویت و همذات پنداری با اشیا و حیواناتی است که روی بدن می کشیم.
 3. خالکوبی در خواب زبان بدن و موجودیت آن را تشکیل می دهد و نماد حک شده بر روی بدن یکی از اشکال بیان سرکوب شده است که به هیچ وجه قابل افشا نیست، زیرا نقاشی ها تمایلات و خواسته های بیننده را تشکیل می دهند.
 4. خالکوبی در خواب بیانگر تمایل ما برای برجسته شدن و تنها ماندن با تحسین دیگران است.
 5. خالکوبی در رؤیا اگر نوشته ای باشد که دارای معنا و معنا و دلالت باشد ممدوح است و اگر مجموعه ای از حروف و کلمات و اشکال نامفهوم و گاه دلبخواه باشد مکروه است.
 6. خالکوبی در خواب بیانگر تصمیمات مهم و سرنوشت سازی است که بیننده خواب به زودی خواهد گرفت و در این زمینه، با توجه به رویکرد روانشناختی، نوشته ای ناخودآگاه است که مشخصه آن ابهام است، زیرا صاحب آن نمی خواهد جز برای خود آن را فاش کند.
 7. خالکوبی با حنا در خواب مخصوصاً برای زنان قابل ستایش است و نشان دهنده خوشبختی و آرزوهایی است که به زودی محقق می شوند.
 8. اگر در خواب ببینید که مار را روی دست، سینه، چانه یا شکم خود می کشید یا حکاکی می کنید، در حقیقت شما فردی هستید که مطمئن هستید در اطراف شما فریب وجود دارد و با درایت می خواهید از آن دوری کنید. و حیله گری.تو علیه او خواهی بود
 9. گاهی اوقات خالکوبی در خواب می تواند یک پیام هشدار دهنده برای بیننده باشد و پیش بینی می کند که خطراتی وجود دارد که باید مراقب آنها بود.
 10. خالکوبی عقرب در خواب ممکن است نشان دهنده انحراف در رفتار بیننده باشد که نسبت به اطرافیان خود پرخاشگرانه است، خواب بیننده در این زمینه احساس امنیت نمی کند و به دنبال سلاح های غیرقانونی است که در صورت تلاش با دیگران، او را قادر به مقابله با دیگران می کند. حریم خصوصی یا دارایی او را نقض کند
 11. پاک کردن خالکوبی در خواب یا حذف آن ممکن است نشان دهنده عقب نشینی یا چشم پوشی بیننده از یک اصل باشد و اگر خالکوبی حذف شده مار، عقرب یا عنکبوت باشد، ممکن است بیان این رویا مثبت باشد.
 12. خالکوبی روی بازو ممکن است نشان دهنده عدم اعتماد به نفس و امنیت باشد، به خصوص اگر خالکوبی یک حیوان درنده مانند شیر یا پرنده شکاری مانند عقاب یا عقاب باشد.
 13. خالکوبی روی صورت، پیشانی یا گونه نشان دهنده تمایل بیننده به تمایز و منحصر به فرد بودن است و بیننده ممکن است یکی از کسانی باشد که به دنبال شهرت هستند، حتی اگر مبتذل باشد.
 14. دیدن خالکوبی در خواب ممکن است نشان دهنده اتفاقاتی باشد که به سختی از حافظه پاک می شوند و اغلب آن خاطرات دردناک هستند، زیرا خالکوبی بدن در حالت بیداری باعث درد شدید می شود که با استفاده از ابزار تیز مانند سوزن و غیره انجام می شود.
 15. اگر شخصی را می‌شناسید که روی بازو، بازو یا هر جای بدنش خالکوبی کرده است، در تعبیری که دارد سعی می‌کند شما را از موضوع بسیار مهمی آگاه کند، اما در حالت بیداری قادر به انجام این کار نیست. بیشتر این پیام‌هاست. احساساتی یا احساساتی هستند، به خصوص اگر خالکوبی حاوی تصویری از یک قلب باشد. یا اشتراک گذاری یا چیزی شبیه به آن
 16. رنگ خالکوبی در خواب مهم است و خالکوبی زرد ممکن است ناخوشایند سلامتی مختصری را در محل خالکوبی (دست، پا، گردن) نشان دهد.
 17. در مورد خالکوبی سبز، اگر نقاشی بیان مثبتی مانند حلقه، کشتی یا خودکار داشته باشد، نشانه خوبی است.
 18. خالکوبی روی پا و ساق پا ممکن است نشان دهنده تمایل به تغییر وضعیت یا جستجوی راه های جدید برای بهبود زندگی باشد.
 19. در مورد خالکوبی روی پشت، اگر خالکوبی زیبا باشد و شکل مثبت یا نوشته ای قابل درک را به تصویر می کشد، ممکن است نشان دهنده حمایت بیننده از کسی باشد که می شناسد.
 20. خالکوبی پشت در صورتی که صورت زشت، پنجه یا حیوان بدی مانند موش و موش ایجاد کند، نشان دهنده نقشه یا خیانتی است که بیننده ممکن است در معرض آن قرار گیرد و قبل از انجام هر کاری باید مراقب باشد. تصمیم گیری
 21. اگر خالکوبی در خواب روی شکم بیننده ترسیم یا حک شده باشد، نشانه رزق و روزی است و اگر خالکوبی نمایانگر ماهی باشد و اگر خالکوبی چشم درشتی را در خود جای دهد، علامت احتیاط است.
 22. خالکوبی روی دست، کف دست، یا اولنا نشان دهنده کاستی و ناتوانی نسبت به موضوعی است که بیننده می خواهد، به خصوص اگر خالکوبی مظهر چیزی منفور یا حیوانی ترسناک باشد.
 23. اما اگر خواب بیننده سکه ای را در کف دست خود ببیند، این تعبیر او از نیاز فوری به پول یا دشواری زیادی در تهیه آن است.
 24. حیوانات ستایش شده در خالکوبی: گربه، خرگوش، کبوتر، که بیانگر امنیت و آرامش است.
 25. حیوانات منفور در یک خال کوبی رویایی: سگ، کلاغ، قورباغه، موش، موش صحرایی
 26. حشرات از همه نوع در خواب خالکوبی منفور هستند، به خصوص اگر آنها تجسم سوسک، سوسک یا مگس باشند.
 27. خالکوبی پرنده محمود در خواب، زیرا بیانگر رهایی، آزادی و رفتن به سوی بهتر است.
 28. خالکوبی صلیب در پشت در خواب یک مسلمان نشان دهنده بدبختی و خستگی است
 29. خالکوبی صلیب در پشت در رویای مسیحی بیانگر فداکاری، نجات، غلبه بر موانع و مشکلاتی از این دست است.
 30. خالکوبی در خواب برای زن متاهل یا مجرد ممکن است نشان دهنده تمایل او به تثبیت خود و رسیدن به اهداف و خواسته های خود باشد.در این تعبیر سبز بودن خالکوبی و در این زمینه رنگ قرمز در خالکوبی ناپسند است. ممکن است خطرات و وحشت را بیان کند.

تعبیر خالکوبی در خواب و خالکوبی در خواب – یوتیوب

دیدن خالکوبی در خواب یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا