تعبیر دیدن کمد در خواب و کمد در خواب

چشم انداز کمد برای دختر مجرد، برای زن متاهل، برای یک زن باردار، چه کمد لباس، قابلمه و ظرف، پول آهن، خرید چوب، خالی، باز کردن، بسته شدن، قفل کردن، گم شدن ابن سیرین

 1. منظور از گنجه، مادر است، زیرا مادر تنها دنیای امنی است که در آن انسان می تواند بدون احساس ترس و وحشت یا خیانت زمان و مردم به آغوش خود متوسل شود.
 2. رویای خواب بیننده از کمد در خواب، نشانه قوی دلتنگی برای زمانی است که در شکم مادرش بوده است، یعنی زمانی که خواب بیننده غذا و نوشیدنی خود را بدون کمک او دریافت می کند.
 3. دید خزانه بازتابی از احساس بد روانی است که بیننده تجربه می کند، مانند احساس بیگانگی یا تنهایی یا خاطراتی که زخم های عمیقی در درون او به جا گذاشته است.
 4. دیدن بیت المال در خواب نشانه های متعددی دارد، دیدن پول در بیت المال بیانگر محرومیت یا بی پولی است.
 5. دیدن تصاویر به گذشته با خاطرات خوب یا بد آن اشاره دارد و کتاب ها نماد امید و دیدن اوراق و اسناد حکایت از گرفتاری ها و انباشته شدن مسئولیت ها بر دوش بیننده دارد.
 6. دیدن خاک و خاک در کمد، نشان دهنده ضعف و بیماری است و اما دیدن غذا در کمد، بیانگر رزق حلال و مبارک و محفوظ است.
 7. در مورد دیدن گنجه پر از بشقاب، ظروف و فنجان، اعم از شیشه، سفال یا پلاستیک، در زندگی بیننده دگرگونی ایجاد می شود و او وارد مرحله جدیدی از زندگی خود می شود که در آن نیاز به مواد و مواد دارد. حمایت اخلاقی تا بتواند این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارد.
 8. این دید ممکن است نشانه ازدواج، مسافرت یا کار باشد
 9. گنجه کوچک در خواب نشان دهنده افق باریک بیننده، تفکر ستودنی او، منابع محدود او و توانایی محدود او برای رسیدن به اهدافش در آینده است.
 10. دیدن کمد با کتاب، خودکار، ساعت، تلفن، کلید، تصاویر و غیره از چیزهای شخصی صمیمی، دید مثبتی است که بیانگر تغییر مثبت در زندگی بیننده است.
 11. در مورد خواب بیننده کمد با غذا، نشان دهنده رزق و روزی است و با وضعیت مالی این شخص مرتبط است، کمد پر از نان (نان) تنها نشان دهنده سختی زندگی و سطح پایین زندگی است.
 12. و کمد پر از میوه و سبزی حکایت از زندگی شایسته و تجمل دارد، در حالی که کمد خالی یا دیدن یخچال خالی از غذا حکایت از فقر و نیاز یا وجود مشکلات، بحران ها و اختلافات عمده اجتماعی دارد.
 13. در مورد دیدن بیننده به گونه ای که گویی در حال جمع آوری و نگهداری اشیاء است و آنها را در مکانی، انبار یا گنجه نگهداری می کند، این نشان دهنده اشتیاق بیننده و جاه طلبی او برای به دست آوردن پول، پس انداز و سرمایه گذاری است.
 14. ذخیره سازی ممکن است به حالتی از ترس و اضطراب اشاره داشته باشد که بیننده، چه در نتیجه شرایط شغلی، عاطفی یا اجتماعی، و سایر مشکلاتی که ممکن است در زندگی با آن مواجه شویم، از آن عبور می کند.
 15. گاوصندوق به گاوصندوقی گفته می شود که از فلز ساخته شده و دارای شماره مخفی برای باز شدن آن است که حاوی پول و اشیای قیمتی مانند جواهرات، جواهرات، اسناد و … از چیزهایی است که بیننده از سرقت و گم شدن آن بیم دارد.
 16. دیدن خزانه در خواب بیانگر آن است که خواب بیننده چه تعداد راز و اطلاعات را می داند و می ترسد که دیگران از آنها مطلع شوند.
 17. خزانه در خواب ممکن است به شنیدن خبرهای خوشحال کننده ای اشاره داشته باشد که به موفقیت، سود یا تندرستی مربوط می شود، در صورتی که آن خزانه بسته و به خوبی تأمین شود.
 18. دیدن خواب بیننده به گونه ای که انگار خزانه اش را دزدیده یا باز کرده اند، بیانگر این است که بیننده خواب فرصت های زیادی را در زندگی خود از دست داده و در معرض خطرات بزرگی قرار دارد.
 19. قفسه کتاب یا کتابخانه، دیدن آن در خواب، بیانگر موقعیت خاصی است که بیننده در آن زندگی می کند، که مشخصه آن خوش بینی و توانایی حل مسائل است.
 20. و اما دیدن کتابخانه با کتب پاره یا کتابهایی که حاوی موضوعات بی اهمیتی مانند امور جادوگری و سحر و جادو است، یا دیدن کتابخانه پر از مجلات زرد و سایر موارد پیش پا افتاده، این نشان دهنده سبکسری و پوچی بیننده و روی آوردن به سرگرمی و دستکاری و ارتکاب است. گناهان و نافرمانی
 21. اما دیدن کمد اسباب‌بازی در خواب، نشان‌دهنده دلتنگی بیننده خواب برای بازگشت به گذشته و دوستان دوران کودکی است و ممکن است نشان‌دهنده احساس از دست دادن امنیت و صداقت در خواب بیننده باشد، به‌ویژه آن کمد پر از عروسک و عروس. کمد اسباب بازی پر از اسباب بازی های دیگر نشان دهنده تمایل خواب بیننده به سود و مالکیت ماشین یا خانه است.
 22. کمد در خواب یک زن مجرد انعکاسی از بیهوشی او است، مانند احساس محرومیت یا سرکوب، بنابراین در خواب او با دیدن کمد لباس پاره، اسباب بازی های شکسته، جواهرات دزدیده شده و غیره واضح است.
 23. و اما دید زن متاهل به کمد لباس در خواب، بیانگر ثبات و تعادل خانه و شرایط آن است، اگر آن کمد مرتب و منظم باشد، و کمد پراکنده نشان دهنده پراکندگی زن شوهردار و منفی نگری او نسبت به خانه است. شرایط اطراف و بر این اساس این بینش هشداری است برای سازماندهی سریع و رسیدگی سریع به امور و مشکلات خود در خانه با شوهر یا فرزندان.
 24. و اما دیدن کمد در خواب زن حامله، اگر آزمایش منظم و منظمی داشته باشد، بیانگر حاملگی و وضعیت سالم و پایدار نوزادش است و این نشانه اصرار او برای بیرون راندن افکار منفی از ذهن است. اطمینان از آنچه در راه است، به خواست خدا.
 25. دید کمد لباس (کمد) بیانگر آرزوها و آرزوهای بیننده نسبت به آینده است، در صورتی که کمد دارای لباس های مجلل و نو باشد و این دید نشان دهنده خوش بینی و تصمیم گیری صحیح از سوی افراد است و کمد چوبی نشان دهنده ایمنی اصول اولیه خانه و ارکان آن سازنده است، اما منظور فرزندان، تحصیل و اخلاق نیکو است.
 26. با توجه به دیدگاه ها و تعابیر نگرش اسلامی به دیدن بیت المال در خواب، گفته شده است که بیت المال نشانه دل مرد یا رازی است که حمل می کند و دیدن خزانه آهنین حکایت از ایمنی و حفظ آن دارد. و مقام والایی که بیننده در میان مردم دارد و نیز گفته شد که بیت المال آهنین مربوط به زن است، مخصوصاً زن محرم و حافظ اسرار شوهر است.
 27. و اما دیدن خزانه از طلا، نماد ذهن و دستاورد آموزشی و شناختی بیننده است.
 28. و اما دیدن کمد چوبی در خواب، منظور خانه ای است که از امنیت و امنیت برخوردار است
 29. نماد قلب پر از خیر و ایمان است، به ویژه آن خزانه ای که حاوی کتاب ها و اشیای ارزشمند است.

چشم انداز خزانه – یوتیوب

تفسیر بینش کمد لباس استاد ایاد العدوان – یوتیوب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا