تعبیر خواب ابرها و ابرهای سفید و سیاه در خواب

معنی ابرهای سفید و سیاه برای زنان مجرد و متاهل و باردار تعبیر ابر سیاه ابر دست گرفتن ابر توسط ابن سیرین

 1. ابرها یا ابرهای سفید در خواب معمولاً نشانه هایی را بیان می کنند که خواب بیننده ممکن است انتظار داشته باشد، اگر در بلندی یا دوردست در آسمان باشند.
 2. در مورد ابرهای سفید نزدیک بیننده، آنها دغدغه او هستند
 3. اگر دید او را مانند مه مبهم می کند، پس این بیان سردرگمی یا سرگردانی در میان فضایی از احساسات روانی است که گاه دردسرهای ساده ای هستند.
 4. ابر یا ابر سفید در خواب بسیار خوب است اگر در خواب ظاهر شود و تصویر یا صحنه زیبایی را در آسمان آبی تشکیل دهد.
 5. ابرها و ابرهای سفید ممکن است نوید یک زن متاهل با بارداری نزدیک باشد
 6. ابرها و ابرهای سیاه، بلند و دور، بیانگر نیکی است، زیرا ممکن است در تعبیر، معیشت یا ازدواج، باران و باران باریده باشد.
 7. در مورد ابرها و ابرهای ضخیم که به بیننده نزدیک هستند یا مانعی در مقابل او ایجاد می کنند که دید یا توجه را پنهان می کند، اغلب در تفسیر نمادی از موانع یا موانع روانی هستند.
 8. شاید ابرهای تیره ابری در آسمان نشان دهنده نگرانی، بیگانگی یا تنهایی روانی بیننده باشد.
 9. اکثر کسانی که در خواب ابرهای سیاه می بینند افرادی هستند که از تنهایی رنج می برند یا دید نامشخصی نسبت به آینده دارند.
 10. ابرهای سیاه اگر در خواب با احساس عمیق افسردگی، اضطراب یا گیجی همراه باشند، ممکن است غمگینی شدید را بیان کنند.
 11. فردی که در خواب با نگاه کردن به ابرهای سیاه احساس خوشبختی و امنیت می کند، میل شدید به موفقیت و جاه طلبی دارد و بیشتر اینها توانایی به چالش کشیدن، دستیابی و رسیدن به اهداف را دارند.
 12. اگر در خواب دیدید که ابر یا ابر سفیدی در دست دارید، تعبیر خوبی است، زیرا خواب بیانگر میزان توانایی های ماوراء طبیعی شماست که ممکن است شما را در زندگی بیداری قادر به رسیدن به آرزوها و دستیابی به غیرممکن ها کند.
 13. نگه داشتن ابرها یا ابرهای تیره در خواب نیز ممکن است نشان دهنده دلبستگی به توهمات و افکار منفی یا غیر واقعی باشد.این تعبیر در مورد شخصی است که نگرانی ها و مشکلاتش در بیداری انباشته شده اند بدون اینکه به دنبال حل یا فراتر رفتن از آنها باشند.
 14. راه رفتن بر فراز ابرها با اعتماد به نفس بدون افتادن و افتادن نشانگر نبوغ بیننده و مهارت اجتماعی یا عملی اوست، رویا موفقیت بی نظیری را در آینده به تصویر می کشد، بنابراین ممکن است بیننده خواب به درجات بالایی برسد و به حداکثر جاه طلبی های خود دست یابد.
 15. تعبیر خواب ابر و ابر برای مجردها منوط به مجموعه ای از عناصر است که باید مورد توجه قرار گیرد که اولین آن رنگ ابر است که ابرهای سفید بهتر از ابرهای سیاه یا خاکستری تیره به حساب می آیند.
 16. ابرهای سفید بیشتر نشان دهنده وضعیت روانی پایدار و اطمینان بخش است. در مورد ابرهای سیاه، قرمز و حتی زرد، ترس ها و نگرانی های دختر را منعکس می کنند، به خصوص اگر همراه با رعد و برق، رعد و برق، طوفان و بادهای خشن باشد.
 17. فضای صاف و پایدار در رویای مجردی، گواه ثبات عاطفی و اجتماعی است، اما فضای ابری، بیانگر اضطرابی است که در اعماق وجودش دفن شده است و دختر یا دختر اغلب دلیل آن را نمی‌دانند.
 18. و خواب ممکن است مربوط به چیزی باشد که مربوط به ترس از شکست در مطالعه یا کار باشد و خواب ممکن است مربوط به بحران عاطفی یا احساس عمیق تنهایی باشد.
 19. به طور کلی، صحنه تاریک ابرها در خواب، تنها بازتابی از احساسات مدفون در ضمیر ناخودآگاه باقی می ماند که ممکن است تأثیر واضحی بر بیداری نداشته باشد.
 20. اگر زنی متاهل ببیند که ابرهای سیاه و غلیظ آسمان یا افق را پر کرده است، بیانگر اضطراب عمیق روانی و ترس شدید از آینده است.این تعبیر اگر صحنه با احساس ترس، غم یا افسردگی همراه باشد صحیح است. .
 21. و اما زن شوهرداری که در خواب می بیند که ابرهای غلیظ پر از باران است و در خواب فضای سرد یا زمستانی را احساس می کند، انشاءالله این تعبیر خوبی است، زیرا ممکن است خواب بیانگر بارداری قریب الوقوع باشد. مخصوصاً اگر زن شوهردار در خواب خود بارش آن باران را ببیند
 22. ابرهای سفید در خواب زن متاهل خوب است اگر مه یا نقابی که مانع دید نباشد و اظهار رزق و روزی کند یا شادی و سرور در آن رخ داده باشد، مخصوصاً اگر آن ابرها در خواب زیبا یا منظره ایجاد کنند. صحنه، و زن در نتیجه آن احساس آرامش و اطمینان کرد.
 23. ابرها، ابرها و باران همگی نشانه های خوبی برای یک زن باردار هستند.

ابر در رویا وسیم یوسف – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=g86kNb5pHs8

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا