تعبیر کفش پاره در خواب دیدن کفش کهنه در خواب

منظور از پوشیدن کفشی که نو و کثیف و نجس و گشاد نباشد

تفسیر کفش قیچی ابن سیرین

  1. اگر بیننده خواب ببیند که کفش پوشیده است و در حین راه رفتن آنها را بریده اند، این ممکن است نشان دهنده ناقص بودن کاری باشد که بیننده خواب تصمیم به انجام آن گرفته است، مانند سفر به مکانی، ورود به پروژه یا موارد دیگر.
  2. اگر شخصی در خواب ببیند که کفش به پا کرده و یک تکه از کفش را بریده و یا یک تکه آن گم شده است، این خواب بیانگر جدایی شریک زندگی یا بروز گسیختگی بین بیننده و برادر نزدیک است. به او.
  3. هر کس دید که کفش هایش دزدیده شده است، ممکن است نشان دهد که چیز مهمی در زندگی بیننده گم می شود یا به سرقت می رود.
  4. اگر کسی ببیند کفش هایش پاره شده و آن را به کسی بدهد تا آنها را تعمیر کند، این خواب نشان می دهد که بیننده بدهی دارد و آن را می پردازد.
  5. دیدن گم شدن کفشتان نشان دهنده جدایی دوست عزیز یا شکست در کاری است
  6. ديدن كفشهايت مال تو نيست، نشانه فرار از حسادت است
  7. دیدن پوشیدن کفش های کثیف و پاره نشان دهنده این است که سلیقه شما منحط است و نسبت به اطراف خود بی تفاوت هستید.
  8. دیدن اینکه کسی کفش های شما را برداشته نشان می دهد که افرادی در اطراف شما هستند که به دنبال نقاط ضعف شما هستند تا از آنها علیه شما استفاده کنند.
  9. اگر دختری در حالی که با او رابطه دارد ببیند کسی کفش هایش را برداشته است، مراقب او باشد، زیرا از او چیزهای غیرقابل قبولی می خواهد و اگر قبول کند پشیمان می شود.
  10. پوشیدن کفش هایی که نخ های آن گره نخورده نشان دهنده درگیری بین شما و دوستانتان است

تعبیر کفش برش برای خانم های مجرد

اگر دختر مجردی ببیند که از جلو کفش بریده به پا می کند، این دید ممکن است نشان دهنده این باشد که این دختر دیر ازدواج کرده است، اگر زن مجرد ببیند که کفش نو پوشیده است، این دید نشان می دهد که به زودی با یکی از افراد دیگر ازدواج خواهد کرد. شخصیت خوب.

دیدن کفش قیچی برای زن متاهل

اگر زن متاهلی ببیند یکی از کفش هایش بریده شده است، نشان دهنده این است که بین او و همسرش اختلافات و مشکلات اساسی وجود دارد، اما این اختلافات پایان می یابد.

دیدن کفش های بریده شده زن باردار

اگر خانم باردار ببیند کفش نو پوشیده است نشان دهنده این است که بچه سالمی به دنیا خواهد آورد و اگر ببیند کفش های کهنه و پاره شده پوشیده است نشان دهنده مشکلاتی است که در دوران بارداری برای او پیش خواهد آمد.

تعبیر دیدن کفش های بریده در خواب – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=4yftTbhJsh8

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا