روش چرخاندن جادو روی شعبده باز و پاسخ شعبده باز و قهرمانانش

نحوه پاسخ دادن به لمس و سحر بر کسی که آن را انجام داده است با آیات قرآن مانند سوره زلزله، فیل، گاو.

چگونه جادوی خود را با خود رنج می‌دهید، جادو را با شما در میان بگذارید روزی که بر ضد شما شود و روزی که آن را علیه شما تجدید کند به جای اینکه تنها شما را عذاب دهد در حالی که از زندگی خود لذت می‌برد.

 1. بلافاصله بعد از نماز صبح شروع به خواندن سوره یاسین کنید زیرا وقت زیاد و کافی است و فرد خیالش راحت و آرام است 40 مرتبه تکرار کنید و تا 40 مرتبه کامل نشوید خواندن را ترک نکنید.
 2. یا تمام سوره را بخوانید و 40 مرتبه تکرار کنید یا هر آیه را 40 بار بخوانید تا به نیت قهرمانان سحر ختم شود، زیرا سوره یاسین حاجت را برآورده می کند انشاالله.
 3. در حین خواندن 40 مرتبه سوره مبارکه یاسین ممکن است بنده مقداری از تقویت کننده بیاورد که بین انگشتان مرد قرار می گیرد، پیشنهاد می کنم اگر بیمار در حین خواندن یک کاسه آب بگذارد و هر قاعدگی می خواند در آن دمیده شود. این کاسه را کاهش می دهد و ممکن است آن را برای همیشه قطع کند. از انگشتان پا یا لرز در پاها که هر چند وقت یکبار می آیند و می روند.
 4. وقتی مستقیم خوندن رو تموم کردی، انشالله جادو برمیگرده به اونی که تو رو مسحور کرده و اگه با تو زندگی کنه میفهمی کیه، حتی اگه خواب باشه با حالت اسفناکی از خواب بیدار میشه.
 5. و اگر محل سکونت او در خانه ای که در آن زندگی می کنید نباشد، با شما تماس می گیرد تا آن را برای شما تمدید کند، حتی با زنگ زدن یکی از تلفن شخصی شما.
 6. و اگر نتواند به خانه مهم شما می آید و به هر طریقی برای تجدید آن تلاش می کند و تجدید می شود و شما دوباره بله 40 بار بخوانید.
 7. و آن را تجدید می کند و به این ترتیب بقیه را فراموش می کند و وارد یک چرخه بی پایان می شود و هر بار که می خوانی کم کم سحر و جادو ضعیف می شود تا به امید خدا تمام شود.
 8. مهم اینه که مطمئن بشی که میدونی جادوی تو کیه.همونطور که اون تو رو شکنجه کرده شکنجه اش میکنی.با مطالعه معامله میکنی.طعم آسایش رو میچشی.زندگیت عوض میشه.

برخی توضیحات:

 1. آب را می توان با روغن زیتون جایگزین کرد، زیرا روغن روی بدن ماندگاری بیشتری دارد و بهتر است در زمان خواندن در روغن دمیده شود.
 2. وقتی «نیت» نباید شخص خاصی را مشخص کنید، تنها خداست که می‌داند در واقع چه کسی شما را جادو کرده است، اما تمام فرمان او به خداست، این نیت را داشته باشید که خداوند آسیب را به کسی که شما را جادو کرده است، برگرداند. اما شخص خاصی را معین نکن و با خود بگو: «خداوند آنها را می‌داند» و این کار را به خدا واگذار کرده‌ای و آنگاه عجب کار خدا و انتقام او از این گونه جادوگران را می‌بینی و دلیلش این است که شیطان. (یا بنده جادو) ممکن است سعی کند قصد خود را به سمت دیگری هدایت کند تا همه چیز گیج شود.

توضیح در مورد صحت روش و منبع آن:

 1. حدیث رسول خدا درباره آن سه تن که در غار سنگی پوشیده شده بودند، پس از خداوند برای خیر و صلاح اعمالشان خواست تا آنها را نجات دهد و نجاتشان دهد.
 2. این حدیث فایده زیادی دارد که هر عمل صالحی که انسان انجام دهد برای رفع نگرانی و ناراحتی یا رفع ناراحتی به خدا نزدیکتر می شود.
 3. تلاوت قرآن کار نیکی است که به وسیله آن به خدا نزدیک می شود و تلاوت آن نیز کار نیکی است و به وسیله آن از خداوند مناجات می کنید که شما را نجات دهد و اندوه و اندوه را از شما دور کند و سحر و جادو را از بین ببرد. .
 4. اگر 40 مرتبه یاسین را خواندی، به درگاه خدا تضرع کن و بگو: «خدایا اگر می دانستی که این کار را برای چهره شریفت انجام دادم، مرا از آنچه در آن هستم راحت کن و غیره، و این در متن جایز است. از حدیث.»
 5. در مورد نقطه تكرار 40 مرتبه، تكرار هيچ آيه اي در اصل حرام نيست، آيه خاصي را تكرار مي كنيم تا حفظش كنيم يا به اين دليل كه تقواي شما را تحت تاثير قرار مي دهد و ايمان شما را زياد مي كند و گاه بسياري از امت در نماز انجام مي دهند. تكرار آيه عذاب يا آيه اي براي توصيف بهشت ​​و مانند آن براي زياد كردن حرمت شما، بلكه گاه بخشي از آيه را تكرار مي كند (مخصوصاً اگر آيه طولاني باشد) و آنچه مي دانم در صورتي است كه آيه طولانی است و شخص می خواهد قسمتی از آن را تکرار کند، شرط این است که در این قسمت از آیه از معنا کاسته نشود یا معنا نباشد.
 6. و در مورد تعداد دفعات، در اینجا تکیه بر تجربه داریم، در هیچ یک از آنها نص صریح نیست و اگر در اصل منعی برای تکرار نباشد، تکرار برای تعداد معین اشکالی ندارد. و هر کس از چیزی منتفع شود از این نفع بر برادران خود کوتاهی نمی‌کند، چون بداند که نیست، لازم است از تکرار یک سوره 40 مرتبه به اندازه بهره‌مند از آزمایش‌کننده بهره‌مند شود.
 7. من ممکن است بیشتر سود ببرم و ممکن است نیاز به تکرار بیشتر از آن داشته باشم. و در برنامه قبلی اشاره کردم که تأثیر نماز شب در شفای شخص خاص از تأثیر هر رقیه ای قویتر است، این به تجربه است، اما مورد دیگری وجود دارد که روزه در آن مفیدتر است.
 8. بلکه ممکن است بیشتر تعجب کنید که من به اصل شرعی در رسیدگی به برخی موارد بازگردم نه رقیه یا قرائت، مثلاً آیا اصل قانونی در برخورد با آن «رقیه» است؟
 9. اصل اساسی در معالجه چشم، برداشتن از ردّ شرّ است، به نصّ حدیث شریف، چنانکه در حدیث رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلّم آمده است.
 10. پس رقیه در اینجا و تلاوت قرآن با عمل صالح به خداوند تقرب می‌یابد، شاید خداوند شفا را آسان کند یا اسباب آن را آسان کند (مثلاً در مورد چشم، با سهولت گرفتن آن. اثر شرور یا شناخت آن و غیره).
 11. بسیاری از چیزهایی که در درمان استفاده می شوند ممکن است منشاء قانونی نداشته باشند، مثلاً منشأ درمان جادو با برخی گیاهان چیست و چرا گیاه خاص و دیگری نه؟
 12. اصل اساسی در مورد هر برخوردی، اعم از قرآن و غیر آن، این است که با امر حرام مخلوط نشود.
 13. در مورد عدد 40 مرتبه منشأ آن در قرآن و سنت است و ما در جاهای مختلف و در سوره های متعدد آن را بسیار امتحان کرده ایم و در مورد اصل آن در قرآن خداوند متعال می فرماید: و موسى را سى شب آماده كرديم و ده شب را تمام كرديم، پس موعد پروردگارش چهل شب تمام شد، و موسى به برادرش هارون گفت: مرا در قومم ياد كن و اصلاح كن و از راه خدا پيروى مكن. مفسدان.»
 14. همچنین حق تعالی فرمود: (چهل سال در زمین سرگردانند).
 15. و اما منشأ آن در سنت و حديث چنين است: «نطفه چهل روز در رحم است، چهل روز لخته است، چهل روز جنين است، سپس آفرينش آن متولد مي شود. “
 16. با روایات مختلف نیز همانطور که حضرت فرمود (مسیح ـ یعنی دجال ـ چهل صبح در زمین می ماند، به فرمانروایی خود می رسد. هر منهول به چهار مسجد نمی رسد: کعبه و مسجد الرسول..)
 17. از ابن مسعود – رضی الله عنه – از پیامبر – صلی الله علیه و آله – فرمود: خداوند اول و آخر را برای وقت یک روز معلوم چهل نفر جمع می کند. سال‌ها با چشمان دوخته به آسمان، منتظر قضاوت نهایی هستند و خداوند در سایه‌های ابری از عرش به عرش فرود می‌آید..)
 18. گفت و گوها با موضوعات مختلف زیاد است اما عدد چهل در همه آنها تکرار می شود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا