تعبیر خواب کفش قرمز دیدن کفش قرمز در خواب

مطالب: رویای خریدن کفش قرمز برای زن مجرد، کفش پاشنه بلند برای زن باردار، دمپایی قرمز ابن سیرین.

تعبیر خواب کفش قرمز

 1. اگر می بینید که کفش های نو پوشیده اید، به این معنی است که در حال آماده شدن برای شروع مرحله جدیدی در زندگی خود هستید و این ممکن است آغازی برای ازدواج، وارد شدن به یک رابطه عاشقانه و یا حتی شروع یک حرفه جدید باشد.
 2. اگر کفش‌هایتان راحت است و می‌بینید که راحت راه می‌روید، به این معنی است که این شروع آرامش روانی برای شما فراهم می‌کند و خوشحال می‌شوید، یعنی موفقیت و شانس به شما لبخند می‌زند.
 3. اگر در خواب رنگ كفش قرمز باشد به معنای قدرت و شادی است، اگر بیننده خواب زن باشد اما اگر خواب بیننده مرد باشد كفش قرمز شریك او زیبا و درخشان است.
 4. اگر کفش پاره شده و ناراحت کننده است، به این معنی است که مرحله جدید دشوار خواهد بود و ممکن است با شکست مواجه شوید، قبل از انتخاب خود در مورد ازدواج یا پذیرش پیشنهاد شغلی جدید یا هر پروژه ای که در حال برنامه ریزی هستید یا پیشنهاداتی که به شما ارائه می شود مراقب باشید. .
 5. یک کفش پاره و نجس ممکن است به این معنی باشد که شما هنوز برای تصمیم گیری آماده نیستید یا برای قدمی که از شما خواسته می شود آماده نیستید، پس عجله نکنید.
 6. ممکن است بیننده در خواب کفشی از آتش ببیند و در اینجا اشاره به زن نیرومندی باشد و اگر ببیند که از چوب ساخته شده، زن ریاکار و خیانتکار است.
 7. در صورت شکستن کفی کفش در خواب موضوع حکایت از فوت یکی از برادران یا شرکا دارد، کفی که گفته می شود گاهی بر برادر در خواب دلالت می کند.
 8. از طرفی کفش در خواب نشان دهنده ازدواج است و خصوصیات شریک زندگی با توجه به نوع کفش و مشخصات آن متفاوت است.
 9. کفش ممکن است نشان دهنده یک زمین یا مکان خاص باشد و هرکس کفش نو بپوشد به سرزمین جدید می رود و هر که کفش را در آورد می میرد.
 10. از جمله تعابیر کفش در خواب این است که حافظ، پیشگیری و درآوردن آن، وهم، ترس و ضعف است. از طرف دیگر، کفش می تواند یک مکان یا یک خانه باشد.
 11. نوع کفش بیانگر تعبیر است، پس رسمی به معنای شغل، ورزشکار به معنای سفر تفریحی و کفش بلند نشان دهنده خانه است.
 12. كفش با كف نقره در خواب به زن آزاد و زيبا اشاره دارد، هر چند از نقره نباشد، بلكه از سرب باشد، اشاره به زن ضعيف دارد.

تعبیر خواب کفش – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=WoiBqg3cXw

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا