تعبیر خواب یهودی دیدن یهود در خواب

دیدگاه یهودیان برای مجرد، برای زن متاهل، برای زن باردار برای زن مطلقه، چه فرار از گروه سربازان، چه جنگ با یهودیان، چه جنگ با ارتش اسرائیل، چه کتک زدن یهودیان به ابن سیرین و غیره.

تعبیر خواب یهودی ابن سیرین

و اگر در خواب ببیند که یهودی است، واجبات را ترک می کند و عذاب آنها پیش از مرگ به او می رسد و ذلت می شود، زیرا یهودیان با گرفتن نهنگ ها در روز سبت حمله کردند و از فرمان خدا سرپیچی کردند و آنچه را نهی کردند عفو کردند. پس خداوند سبحان آنها را به میمون تبدیل کرد، خدای سبحان او را به خاطر گفتارش رحمت می کند: {انا ما تو را هدایت کردیم} فرمود: هر که بخواهم به عذاب من می رسد و رحمت من همه چیز را فرا گرفته است.

 1. در خواب، دشمن است، زیرا خداوند متعال می فرماید: «دشمن ترین را نسبت به کسانی که به یهودیان ایمان دارند، خواهید یافت.»
 2. هر کس با یهودی یا همراه او رفتار کند، کسی را می بیند که حق را انکار می کند و در آن به تعویق می اندازد
 3. هر کس در خواب ببیند یهودی یا گروهی از یهودیان را در خواب ببیند، خواب بیانگر ارثی است که به او منتقل می شود و عامل آن عمو یا عمه اوست.
 4. و كسى كه در خواب يهودى يا يهودى ببيند دچار گناه و معصيت مى شود، رؤيت او حاكى از بازگشت از گناه و توبه او به سوى خداوند متعال و پذيرش آن انشاء الله است، زيرا (يهود) در عربى به معناى توبه است. .
 5. دیدن یهود در خواب، بیانگر دشمنان است و دیدن آنها به صورت دوست، به دوستی و محبت نیست، بلکه به مکر و دشمنی اشاره دارد.
 6. و کسى که در خواب اختلاط او با یهودى را ببیند، خواه با او همراهى کند و خواه با او معامله کند، خواب بر منکر حق و متکبر است.
 7. امام ابن سیرین می گوید دیدن یهود در خواب، بیانگر فردی گریزان است که از روش های نیرنگ و طالع بینی استفاده می کند و همچنین نشان دهنده فردی حیله گر است که از جادو استفاده می کند.
 8. و اما دیدن یهودیت در خواب یا خواب، به زندگی دنیوی و لذت زودگذر آن اشاره دارد.
 9. و کسی که در خواب ببیند یهودی شده است، خواب نشان می دهد که با جسارت تمام و بدون ترس از خدا مرتکب گناه و نافرمانی شده و از انجام عبادات واجب مانند نماز و روزه غفلت می کند. ، اما خداوند متعال در عذاب او در دنیا قبل از آخرت تعجیل خواهد کرد.
 10. دیدن یهود در خواب بیانگر اندوه و ناراحتی است
 11. و دانایى كه در خواب يهودى را مى بيند، ديدن او نشانگر بخل او در تعليم آموخته ها و پنهان كردن آن از مردم است.
 12. و شخص بدهکار که در خواب یهودی خود ببیند، رؤیت او حکایت از انکار و انکار بدهی او دارد.
 13. و کسى که در خواب ببیند که کسى با کلمه «اى یهود» به او دشنام مى‏دهد و صاحب رؤیا از شنیدن آن خوشش نمى‏آید، خواب به نگرانى بیننده خواب و انتظار رحلت و رفع آن است.

تعبیر خواب یهود برای نابلسی

او در خواب دشمن خدای تعالی است که می فرماید: ((خدای تعالی دشمن ترین مردم را با مؤمنان به یهود خواهی یافت) هر که یهودی ببیند از عمویش ارث می برد و گفته شد که یهود هدایت را دید. یهودیان در خواب به صورت دوستان دشمنند، چه بسا دیدن یهودیان بیانگر تهمت قصاب باشد و اگر بیننده فقیر باشد شهادت و علم را کتمان می کند و اینکه یهودیان حقیقت را می دانستند و کتمان می کردند و اگر او یک بدهکار بود، او حقیقت را انکار کرد.

تعبیر خواب یهود توسط ابن شاهین

هر کس در خواب ببیند که یهودی شده است راه بدعت و تعصب به یهودیان و تقویت سخنان آنان و ایمان آوردن به سخنان آنان و در گمراهی است.

تعبیر خواب یک یهودی توسط میلر

اگر خواب ببينيد كه يهودي با شما همراه است، بيانگر جاه طلبي راحت و اشتياق غيرقابل كنترل به ثروت و مقام بلند است و اين امر تا حدودي برآورده مي شود. اگر با یک یهودی معامله داشته باشید، قانوناً در امور مهم تجاری موفق خواهید شد. اگر دختری در خواب یک یهودی ببیند، این به او هشدار می دهد که اشتباه خواهد کرد، بنابراین چاپلوسی را حقیقت می داند و متوجه می شود که او فقط به دنبال لذت است. اگر مردی در خواب یک یهودی ببیند، این بدان معنی است که امیال او با شهوانی و راحتی آسان متعادل است. او باید خود را مدافع زنان بداند. اگر یک غیر یهودی خواب یهودی ببیند، نشان دهنده نگرانی های دنیوی و بهره مندی از برخورد با آنهاست. اگر با یهودیان بحث کنید، آبروی شما از نظر تجاری در خطر است

تعبیر دیدن یهودیان در خواب توسط یهودیان – YouTube https://www.youtube.com/watch?v=mS_tiOn3rs

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا