تعبیر آپارتمان در خواب دیدن آپارتمان در خواب

معنی آپارتمان برای مجرد، برای زن متاهل، برای زن باردار، برای مطلقه، برای مرد متاهل یا مجرد، جدید یا قدیمی، خرید خانه، خانه کوچک بزرگ، چشم انداز داشتن و حرکت از خانه به ابن سیرین و آپارتمان بیشتر

تعبیر خواب آپارتمان برای ابن سیرین

 1. آپارتمان هر که در خواب ببیند که آپارتمانی را تا می کند یا آپارتمانی می خرد یا به او بخشیده اند، به سفری دور می رود به خاطر فرموده خداوند متعال: {اما آپارتمان از آنها دور است. }
 2. و هر که ببیند) تختی ببافد یا تا کند یا پهن کند، در سفر است.
 3. دیدن آپارتمان حاکی از بروز برخی علائم برای فرد در زندگی اش است. همچنین دوره ای از مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت. و چون انسان نسبت به موضوعی که احساس کرده و به آن تذکر داده شده اقدامی نمی کند، دچار مشکلاتی می شود.
 4. همچنین بیانگر برخی از اعمالی است که خیر و منفعتی برای فرد ندارد و از سوی دیگر حکایت از بحث های تند دارد. فرد دچار دعواها و سر و صداها می شود و از نظر روحی استرس زیادی خواهد داشت.
 5. خرید آپارتمان نشان دهنده نگرانی است. همچنین صاحب رویا همیشه همه چیز را بر سرش دغدغه می کند. به دلیل این کیفیت بد، پس از دریافت اخبار یا گذراندن اتفاقی که بر او تأثیر گذاشته است، بسیار غمگین و گریان خواهد شد.
 6. فروریختن آپارتمان بیانگر خوبی نیست. به درد و زیان اشاره دارد. نشان دهنده از دست دادن یکی از اعضای خانواده یا بزرگان آن است. هیچ خوبی نداره
 7. دیدن جای خالی آپارتمان حاکی از احساس تنهایی است که انسان در آن احساس می کند. این نشان می دهد که یک فرد در برابر مشکلی که از سر می گذراند چقدر درمانده است و چقدر احساس می کند که در مقابل آن ناتوان است.
 8. دیدن پایه های آپارتمان نشان دهنده این است که تصمیمات جدیدی خواهید گرفت و قدم های بزرگی بردارید. همچنین بیانگر قصد وارد کردن شخص به یک تجارت جدید است. که برای او خیر و شادی به ارمغان می آورد
 9. دیدن ایجاد آپارتمان بیانگر نقص هاست. این فرد هنوز کمبودهای زیادی در شخصیت خود دارد و با درک این موضوع سعی می کند آن کمبودها را برطرف کند و با گذشت زمان تبدیل به نیاز می شود.
 10. با خرید یک آپارتمان، این شخص پول می گیرد، موفق می شود آنچه را که برایش مناسب است به دست آورد و در سرمایه گذاری املاک و مستغلات کار خواهد کرد.
 11. دیدن آپارتمان بیانگر سختی زندگی و سختی گذراندن آن دوران است. همچنین نشان می دهد که او باید بسیار پیگیر و کوشا باشد و بنابراین به زودی از این وضعیت خلاص می شود.
 12. فروریختن آپارتمان بیانگر قرار گرفتن در معرض آسیب در زندگی کاری با وجود انجام برخی اقدامات است و بنابراین بسیار ناراحت کننده خواهد بود. در نهایت، مشکل در دست این شخص است و بنابراین او است که تصمیم می گیرد چه کسی از این وضعیت به صورت منفی یا مثبت خارج شود.
 13. این واقعیت که شخصی در خواب صاحب یک آپارتمان است، بیانگر راحتی در طول زندگی و کسب سود زیاد است. همچنین حاکی از آن است که وی مقداری پول یا مال از پدر آن شخص به دست آورده است

تعبیر خواب آپارتمان برای ابن شاهین

تعبیر می کند: هر که ببیند آپارتمانی را تا می کند یا می خرد یا به او می دهد، راه درازی را طی می کند به قول خداوند متعال (اما آپارتمان از آنها دور است).

آپارتمان آبی و مشکی، سفری ناپسند است و هر که ببیند فلانی به او آپارتمان بافته داده است، تعبیر به عاطفه بافی می شود، زیرا برخی از آشنایان می گویند: «آپارتمان را بباف».

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا